Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko prohrálo v Pravoníně 4:3

2. 11. 2008

2.11.2008

11.kolo III.tř sk. B

Pravonín - Velíš A  4:3 (2:1)

Další "vlastenec"...

Začátek zápasu se našemu mužstvu nevydařil, hned ze druhé akce domácích (která hodně zaváněla ofsajdem) jsme inkasovali a v 15.minutě jsme prohrávali 1:0.Pak jsme si vytvořili několik nadějných šancí (P.Mach,O.Štika,M.Řezníček...),ale žádná brankou neskončila.A tak nás domácí potrestali - ve 25.minutě se po velice přísně posouzeném souboji pravonínští dostali  k přímáku z nebezpečné vzdálenosti a na dělovku jejich záložníka neměl M.Vinduška nárok - 2:0!Posledních patnáct minut prvního poločasu bylo naše mužstvo lepší a domácí zatlačilo.Z tlaku také vzešla branka - ve 42.minutě se po standartce trefil T.Baťka a snížil tak na poločasových 2:1.Do druhé půle jsme šli (jako vždy...) s cílem neinkasovat brzy branku.A to se povedlo,neboť jsme pro jistotu inkasovali branky dvě...V 50.minutě domácí zahrávali přímák,který se od dvou našich hráčů odrazil až za záda M.Vindušky a za za několik minut nás domácí potrestali znovu po rychlé akci.V 60.minutě jsme tak prohrávali již 4:1 a na naše hráče padla deka.Domácí se dopředu už moc nehnali a hráli nutnou údržbu.V 75.minutě založil rychlou akci J.Zmrhal a předložil M.Řezníčkovi,který snížil na 4:2!Naše mužstvo se snažilo,ale další branku se stále nedařilo vstřelit.Podařilo se to až v úplném závěru zápasu O.Štikovi, jeho dlouhý nákop domácí brankář neudržel musel se hodně červenat - 4:3.Do konce ale už zbývalo jen pár minut a domácí nás do vážnější šance nepustili.

Rozhodčí: Pessr

Branky: 42. T.Baťka, 75. M.Řezníček, 90. O.Štika

Sestava: M.Vinduška - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček -  Jan Spurný,  O. Štika, M.Janáček, J.Zmrhal - P.Mach , M.Řezníček

Střídání: 70.min. P.Jiráček za M.Janáčka, 80. Jiří Spurný za T.Baťku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

upozornění

(dumbo, 6. 2. 2009 21:26)

Ten záložník, který dával na 2:0, se jmenuje Vlasák L.

upozornění

(pikolo, 6. 2. 2009 21:24)