Áčko prohrálo v Nesperce, žáci nestačili na Chocerady

20.5.2012

22. kolo III.tř sk. B

Nesperská Lhota - Velíš 2:1 (2:1)

Neměli jsme svůj den ...

Zápas jsme začali tlakem a v 10. minutě jsme vstřelili regulérní branku (O. Štika), kterou nám ale rozhodčí neuznal (brankář neudržel míč a O. Štika doklepával do branky). Ve 20. minutě už jsme ale vstřelili platnou branku, chaos v domácím pokutovém území využil O. Štika a s pomocí domácího obránce dopravil míč do sítě. Pak jsme ale vyklidili pole a nechali hrát domácí. A ty nás brzy nachytali na hruškách - ve 35. minutě jsme neuhlídali domácího záložníka, který z hraniční (spíše ofsajdové...) pozice rozehrál akci, která skončila ranou z velkého vápna a třepotající se sítí - 1:1! Nebylo to ale vše, v úplném závěru poločasu jsme naprosto nepochopitelně rozehráli naší standardku, po které se dostali domácí do brejku 4 na 2 a ten dokonale využili - 2:1! Druhý poločas jsme domácí neustále tlačili, ale šlo o tlak, který neměl řádnou koncovku - střely buď míjely branku, nebo byly lahůdkou pro domácího golmana. Když už jsme branku vstřelili (75. minuta - J. Kováč), nebyla nám pro údajný (a nesmyslný) ofsajd uznána. Domácí se dostali několikrát do brejků, ale v zakončení byli nepřesní stejně jako naše mužstvo. Utkání tak skončilo vítězstvím domácích, kteří měli z životně důležitých tří bodů velikou radost...

Zvláštní zápas, ve kterém jsme měli neustálou převahu, ale vlastními chybami  jsme domácím k vítězství hodně pomohli ...

Rozhodčí: Rosenvald

Branky Velíše: 20. O. Štika

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach, J. Řezníček - M. Hons(ŽK), J. Spurný, O. Štika(C), L. Buchal - P. Jiráček, J. Kováč

Střídání: 60. O. Beránek za P. Jiráčka, 70. Jos. Buchal za L. Buchala, 75. M. Spurný za M. Honse

16.kolo OP ml. žáků (7+1)

Velíš - Chocerady 2:5

Fotbalovější hosté byli vždy o krok napřed před naším družstvem, po poločase vedli 1:2. Druhý poločas svůj náskok ještě zvýšili a zápas si pohlídali.

Branky:  David Koten, M. Dub