Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko prohrálo v Nesperce, žáci nestačili na Chocerady

20.5.2012

22. kolo III.tř sk. B

Nesperská Lhota - Velíš 2:1 (2:1)

Neměli jsme svůj den ...

 

Zápas jsme začali tlakem a v 10. minutě jsme vstřelili regulérní branku (O. Štika), kterou nám ale rozhodčí neuznal (brankář neudržel míč a O. Štika doklepával do branky). Ve 20. minutě už jsme ale vstřelili platnou branku, chaos v domácím pokutovém území využil O. Štika a s pomocí domácího obránce dopravil míč do sítě. Pak jsme ale vyklidili pole a nechali hrát domácí. A ty nás brzy nachytali na hruškách - ve 35. minutě jsme neuhlídali domácího záložníka, který z hraniční (spíše ofsajdové...) pozice rozehrál akci, která skončila ranou z velkého vápna a třepotající se sítí - 1:1! Nebylo to ale vše, v úplném závěru poločasu jsme naprosto nepochopitelně rozehráli naší standardku, po které se dostali domácí do brejku 4 na 2 a ten dokonale využili - 2:1! Druhý poločas jsme domácí neustále tlačili, ale šlo o tlak, který neměl řádnou koncovku - střely buď míjely branku, nebo byly lahůdkou pro domácího golmana. Když už jsme branku vstřelili (75. minuta - J. Kováč), nebyla nám pro údajný (a nesmyslný) ofsajd uznána. Domácí se dostali několikrát do brejků, ale v zakončení byli nepřesní stejně jako naše mužstvo. Utkání tak skončilo vítězstvím domácích, kteří měli z životně důležitých tří bodů velikou radost...

Zvláštní zápas, ve kterém jsme měli neustálou převahu, ale vlastními chybami  jsme domácím k vítězství hodně pomohli ...

 

Rozhodčí: Rosenvald

Branky Velíše: 20. O. Štika

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach, J. Řezníček - M. Hons(ŽK), J. Spurný, O. Štika(C), L. Buchal - P. Jiráček, J. Kováč 

Střídání: 60. O. Beránek za P. Jiráčka, 70. Jos. Buchal za L. Buchala, 75. M. Spurný za M. Honse

 

 

 

16.kolo OP ml. žáků (7+1)

Velíš - Chocerady 2:5

Fotbalovější hosté byli vždy o krok napřed před naším družstvem, po poločase vedli 1:2. Druhý poločas svůj náskok ještě zvýšili a zápas si pohlídali.

Branky:  David Koten, M. Dub

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5048
Den: 97