Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko prohrálo v Křivsoudově, béčko remizovalo v Ratměřicích

9.5.2010

20.kolo III.tř sk. B

Křivsoudov - Velíš A  3:1 (1:1)

Neproměněné šance a hrubé chyby - jarní klasika...

V Křivsoudově se nám nikdy moc nedařilo, přesto jsme tam odjížděli s přáním přivézt si minimálně bod. Bohužel tento cíl utrpěl první trhlinu už v 5. minutě, kdy jsme zbytečně váhali s odkopem míče do bezpečí, toho využil domácí útočník a pohodlně tak poslal Křivsoudov do vedení. Našemu týmu se ale podařilo brzy odpovědět - v 7. minutě propadl míč ve vápně po standardce k O. Štikovi  a ten ho nekompromisně napálil do branky - 1:1! Naše hráče gól probudil a během deseti minut jsme si vytvořili 2 stoprocentní šance. V obou hrál hlavní roli P. Jiráček - nejprve v 11. minutě neproměnil sólo na golmana (pálil pouze do něj), pak v 16. minutě nevyužil zaváhání domácí obrany a společně s brankářem přehodil i branku... Domácí si pak také vytvořili šance, šlo ale hlavně o střely ze střední vzdálenosti, které míjely naší branku. Další dvě tutovky jsme si vypracovali v závěru poločasu - ve 42. minutě se proháčkoval do vápna J. Zmrhal, střelu už ale nedokázal přesněji umístit a golman ho vychytal.Ve 45. minutě postupoval opět sám na golmana P. Jiráček, tentokrát ale pálil vedle. Velíšští fanoušci už začínali tušit, že tyto tutovky nás budou ještě mrzet... A skutečně mrzely, neboť v 60.minutě jsme opět nedokázali bezpečně uklidit balón a domácím jsme tak opět nabídli pohodlné zvýšení stavu na 2:1. Mužstvem inkasovaná branka hodně otřásla, neboť "nevynucené" chyby se začaly množit a kolikrát jsme si nedokázali přihrát přesně ani na dva metry... Třetí branku domácí přidali v 75. minutě po další naší individuální chybě (špatný odhad a podskočení balónu) a bylo vymalováno.Naši kluci to sice nevzdali, ale větší šanci jsme si již nedokázali vytvořit. Navíc domácí se dostali do několika nebezpečných protiútoků, které ale řešili velice ledabyle a nepřesně a naše konto inkasovaných branek tak už nenarostlo.   

Rozhodčí: Bartoš

Branky:   7. O. Štika

Sestava: Š. Šťastný - Jiří Buchal, L. Prokop, T. Baťka, J. Řezníček -  Jan Spurný,O. Štika, P. Jiráček, P. Bobek - L. Matoušek#, J. Zmrhal

Střídání:  65. L. Buchal za J. Buchala

 

 

9.5.2010

18.kolo IV.tř sk. B

Ratměřice B - Velíš B  2:2 (0:1) 

Další zranění ...

Hrál se průměrný fotbal. Ve 35. minutě proběhlo první střídání domácích kterým přijely posily z A týmu. Ve 40 minutě špatně došlápl Marek Mach a byl nucen vystřídat, na jeho místo naskočil Josef Hons. Ve 44. minutě se po krásné individuální akci trefil Michal Spurný. Rozhodčí nastavil 3. minuty, což našim hráčům až tolik nevadilo - šli do kabiny s jednobrankový náskokem.V 57. minutě se prosadil domácí útočník po své individuální akci a bylo srovnáno na 1:1. V 60. minutě po střetu s domácím hráčem utrpěl Josef Urban velice nepříjemné zranění  (zlomená holení a lýtková kost !), byla zavolána záchranná služba. Utkání bylo na 5. minut přerušeno. V 65. minutě byl Josef Urban vystřídán a na hřiště vběhl Petr Brabenec. V 75. minutě se po centru trefil neomylně hlavou domácí útočník. Stav byl tedy 2:1 pro domácí. Naši hráči ale nepolevili bojovali až do konce a z jejich tlaku vzešel v 84. minutě gól, po rohovém kopu M. Spurného se nekompromisně do vzduchu zavěsil Radek Jiráček a bylo vyrovnáno. Domácí ještě v závěru vystřídali ale utkání se dohrálo v poklidu bez nějakých velkých šancí na obou stranách.   (Pepe) 


Rozhodčí: Konvička

Branky:  44. M. Spurný, 84. R. Jiráček

Sestava: M. Ježek  -  R. Jiráček#, M. Štika, J. Urban, Jiří Spurný# - M. Hons, M. Peška, J. Kolář#, T. Gruber# - M. Spurný, M. Mach

Střídání: 40. J. Hons za M. Macha (zranění), 60. Petr Brabenec za J. Urbana (zranění)

 

20.kolo OP ml. žáků (7+1) - středa

Velíš - Soběhrdy 1:3 (1:1) 

 

 

21.kolo OP ml. žáků (7+1)

Velíš - Sedlčany B  1:16 (0:9) 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mac - pro růžena

Ok, díky, opravím to.

růžen - chyba

Machy, já jsem taky dostal, žlutou kartu!!!!

 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 8
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 228