Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko prohrálo v Dolních Kralovicích 0:3

17. 11. 2008

15.11.2008

13.kolo III.tř sk. B

Dolní Kralovice - Velíš A  3:0 (0:0)

Zasloužená prohra...

Poslední podzimní zápas se našemu týmu vůbec nepovedl.První poločas se hrál oboustranně nezáživný fotbal, naše mužstvo mělo 2 příležitosti ke vstřelení branky, ale ani M.Řezníček ani J.Zmrhal své hlavičkové pokusy nedotáhli do gólového konce.Domácí si první poločas větší šanci nevytvořili.Druhý poločas domácí přidali a hned  v úvodu se jim podařilo vstřelit branku.Byla to branka,která kralovické hráče hodně "nakopla" a od té doby existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo.Našemu týmu se nedařilo,prakticky se nedostávalo do šancí.Domácí hru ovládali a naše konto pak ještě zatížili dvěma brankami.

Rozhodčí: Vilimovský

Branky: -

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček# -  Jan Spurný,  O. Štika, P.Jiráček, J.Zmrhal - P.Mach, M.Řezníček

Střídání: 45.min. M.Peška za O.Štiku, 75. Jiří Spurný za J.Zmrhala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář