7.6.2009

24.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Pravonín  2:6 (1:2)

Hodně krutý výsledek...

Zápas s vedoucím mužstvem tabulky začal náš tým dobře, v 15.minutě si zaběhl za obranu hostí M. Řezníček a netradičně hlavou poslal naše mužstvo do vedení. To nám ale nevydrželo moc dlouho. Hosté pak převzali iniciativu, byli lepším týmem. Ve 20. minutě jsme neudrželi míč v dostatečné vzdálenosti od naší branky a hosté nás po rychlém protiútoku potrestali - 1:1. Zbytek prvního poločasu měli hosté bezpečně pod kontrolou a naše mužstvo do brankových příležitostí nepouštělo. Naopak, ve 40. minutě pravonínští udeřili znovu, tentokrát po standardce a bylo to 1:2. Druhý poločas jsme nezačali nejlépe, ikdyž jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii. V 50.minutě mohli hosté vstřelit třetí branku, ale M. Štika vychytal nájezd pravonínského útočníka. Bohužel, v 55. minutě jsme skutečně inkasovali, přímý kop hostujícího záložníka zapadl pod břevno naší branky - 1:3.Hosté mírně polevili a naše mužstvo toho využilo v 60.minutě - M. Řezníček se ve vápně pěkně položil do centru a snížil na 2:3! Od té doby naše mužstvo hosty přehrávalo a vytvořilo si několik šancí, které doslova volaly po gólu - střela P. Jiráčka se otřela o břevno, dvakrát nebezpečně střílel J. Zmrhal. Bohužel z tlaku jsme nic nevytěžili a v 77. minutě jsme neuhlídali rychlý brejk hostů a ti zvýšili opět na rozdíl dvou branek. Naším mužstvem to otřáslo a již jsme se nedokázali psychicky zvednout a v závěru jsme inkasovali ještě dvě branky.

Rozhodčí: Rosenvald

Branky:  15. a 60. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček - Jan Spurný,  P. Jiráček, O.Štika , J. Zmrhal,  - P.Mach, M.Řezníček

Střídání: 75. L. Buchal za P. Jiráčka

Hráč zápasu (podle diváků): J. Zmrhal