Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko prohrálo potřetí v řadě

15. 11. 2011

13.11.2011

12.kolo III.tř sk. B

Velíš - Dolní Kralovice 3:5 (1:3)

Na body nebylo ...

 

Vstup do zápasu nám nevyšel, už v 5.minutě M.Štika nedosáhl na střelu k tyči a hosté vedli 0:1. Za tři minuty ale bylo vyrovnáno - rozhodčí posoudil hodně přísně střet golmana s P. Jiráčkem jako penaltový a Z. Daniel z pokutového kopu vyrovnal - 1:1. Hosté byli první poločas aktivnější a náš tým nestíhal, v útoku jsme byli nuloví. Ve 23. minutě rozhodčí otočil jasný aut, naši hráči se zbytečně pustili do diskuzí s rozhodčím, zatímco kralovičtí hráli a potrestali naši nedisciplinovanost - 1:2! Ve 33. minutě hosté udeřili potřetí a s naším mužstvem to vypadalo zle. Navíc po deseti minutách druhé půle hosté přidali čtvrtou branku (penalta) a vypadalo to, že je po zápase. Kralovice už nebyli tak aktivní a začalo konečně hrát naše mužstvo. V 65. minutě se do dobré příležitosti dostal P. Mach, ale střílel jen vedle branky. V 70. minutě se dokázal prosadit L. Buchal a bylo to 2:4. V 80. minutě rozhodčí nereagoval na zvednutý praporek našeho pomezního a hosté se radovali už z páte branky. Účet zápasu uzavřel o pár minut později O. Štika.

Podobný obrázek jako v minulém domácím zápase s Radošovicemi, jen Kralovice byli o dost fotbalovější a zvítězili zaslouženě. Našemu mužstvu se v závěru podzimu nedaří ...

 

Rozhodčí: Novák

Branky Velíše: 7. Z. Daniel (z penalty), 70. L. Buchal, 85. O. Štika

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, L. Buchal, M. Spurný - M. Hons, L. Kronus, O. Štika(C), Z. Daniel(ŽK) - P. Mach, P. Jiráček

Střídání: 70. J. Buchal za P. Jiráčka, 75. M. Peška za M. Honse, 85. A. Urban za L. Buchala

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář