Áčko prohrálo, žáci a přípravka zvítězili

1.6.2013

24. kolo III.tř sk. B

SK Načeradec - Velíš  5:1 (2:1)

Překvapení se nekonalo ...

Díky různým důvodům (a především nezodpovědnosti) nám chybělo několik hráčů... I díky tomu jsme od výsledku moc neočekávali. Hrálo se na velmi mokrém terénu a za stálého deště. První dobré šance si vytvořilo naše mužstvo, ale ani J. Kováč, ani potom D. Toula je nevyužili. Domácí nás potrestali, ve 23. minutě využili nedorozumění v naší obraně a domácí útočník šel sám na M. Štiku - 1:0. Za tři minuty jsme opět zachybovali a další samostatný nájezd domácí využili - 2:0. Ve 35. minutě jsme se dočkali i my, po standardce se šťastně (trefen L. Smítkou) prosadil D. Toula - 2:1. Druhý poločas jsme zaspali začátek a v 50. minutě jsme po rychlé akci inkasovali potřetí. Snížit mohl vzápětí J. Kováč, ale samostatný únik nedotáhl do konce, míč se mu zastavil v kaluži vody... Domácí pak přidali z dalšího samostatného úniku čtvrtou branku a bylo po zápase. Když byl pak v 75. minutě vyloučen po dvou ŽK R. Jiráček, bylo otázkou času, kdy dostaneme další branku. Domácím se to podařilo v 80. minutě a zápas tak skončil naší vysokou porážkou 5:1.

V prvním poločase jsme se dostali do dvou dobrých příležitostí - ty jsme neproměnili, zatímco domácí ano. Druhý poločas už nebyly síly ani vůle ...

Rozhodčí: Berenda

Branky Velíše: 35. D. Toula

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, L. Prokop, J. Kolář, J. Buchal - L. Smítka, M. Peška, O. Štika, R. Jiráček(ŽK, 75. ČK) - D. Toula, J. Kováč

Střídání: 70. D. Zdobinský za M. Pešku