Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko prohra, béčko remíza, žáci ranec banánů

26.9.2009

6.kolo III.tř sk. B

Tichonice - Velíš A  3:1 (1:1)

Neoblíbený soupeř a neoblíbený výsledek...

Do Tichonic jsme odjížděli oslabeni o tři stabilní hráče základu ( M. Kocourek, J. Kolář, J. Zmrhal), přesto jsme si chtěli  přivézt alespoň bod. Už v 5.minutě jsme šli do vedení, střelu L. Prokopa z přímého kopu domácí brankář neudržel - 0:1! Na hrbolatém terénu nebylo vidět moc kombinačních akcí, míč hráčům obou týmů odskakoval a fotbal plakal. V 15. minutě měl na hlavě dvoubrankové vedení M. Hons, bohužel na míč těsně nedosáhl. Ve 20. dorážel zblízka P. Mach, ale ve velké šanci přestřelil... Koncem poločasu začali být aktivnější domácí, především po jejich standartkách bylo v našem pokutovém území často dusno.Minutu před koncem prvního poločasu jsme bohužel zareagovali pozdě na tichonickou akci a jejich záložník hlavičkoval z malého vápna přesně - 1:1. Druhý poločas nás domácí zmáčkli a v 55. minutě šli tvrdou střelou jejich záložníka do vedení - 2:1. V 70.minutě už jsme skoro slavili branku, ale tvrdou hlavičku T. Baťky vykopl tichonický obránce z brankové čáry. V 80. minutě si navíc rozhodčí vymyslel penaltu, domácí proměnili a o bodech bylo rozhodnuto.

Rozhodčí: Murgač

Branky:   5. L. Prokop

Sestava: M.Štika - Jiří Buchal, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  Jan Spurný, P. Jiráček #,O. Štika, M. Hons# - L. Buchal, P. Mach#

Střídání:  75. J. Bureš za P. Jiráčka

 

 

26.9.2009

6.kolo IV.tř sk. B

SK Přestavlky - Velíš B  1:1 (1:1) 

Vydřená remíza...

Zápas začali aktivněji domácí a v 16. minutě potrestali naší chybu brankou. Naštěstí jsme dokázali brzy odpovědět, v 18.minutě se do míče za vápnem opřel M. Spurný a pěknou střelou vyrovnal na 1:1. Zbytek zápasu jsme odolávali tlaku domácích, M. Ježek v brance čaroval a několikrát nám také pomohla branková konstrukce. Z několika brejkových situací jsme si vyloženou příležitost již nevytvořili, takže zápas skončil remízou, se kterou byl rozhodně spokojenější náš tým.

Rozhodčí: Žarnecki

Branky:  18. M. Spurný

Sestava: M. Ježek  -  R.Jiráček#, V. Trifonov, J. Urban, J. Sedláček - J. Hons, M. Spurný, J. Buchal, V. Dobrý - Petr Brabenec#, M. Mach


Střídání: 70. L. Novotný za V. Trifonova

6.kolo OP ml. žáků (7+1)

Velíš - Vr. Janovice  0:19 (0:10) 

Hosté si otevřeli střelnici...

Naši žáčci proti fotbalovějším a urostlejším soupeřům moc šancí neměli a to se také projevilo na vysokém výsledku.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5050
Den: 97