27.4.2008

18.kolo III.tř sk. B

Čechtice - Velíš A 2:2 (2:0)

Posledních deset minut rozhodlo o bodu...

Zápas jsme začali velkou šancí, v 5.minutě vykopávali domácí míč z brankové čáry.Pak se toho dlouho před oběma brankami moc nedělo,až přišla 20.minuta,rychlý útok domácích a průvan v naší obraně,který nakonec domácí gólově zakončili - 1:0.Naše mužstvo pak převzalo iniciativu,mělo míč častěji na kopačkách,ale bohužel to nepřinášelo to hlavní - brankové příležitosti,potažmo branky...A tak udeřili opět čechtičtí,ve 44. minutě se po ojedinělém útoku dostal domácí hráč ke střele,která (ač nebyla moc povedená) nadělala M.Štikovi velké problémy a bohužel ani s pomocí obránců nakonec míč nedokázal dostat do bezpečí a čehtický útočník zblízka dorážel do branky - 2:0.Druhý poločas mělo naše mužstvo více ze hry,domácí se soustředili především na obranu,jejich hlavním cílem bylo neinkasovat.Naše mužstvo sice druhý poločas dominovalo,ale do vážnějších šancí se stále nemohlo dostat.První vážná situace tak přišla až v 65.minutě,M.Řezníček ale pálil pouze do brankaře.V 70.minutě už někteří naši hráči zvedali ruce nad hlavu,ale domácí obránce nakonec znovu dokázal míč vykopnout z brankové čáry...V 80.minutě jsme se ale už dočkali,M.Řezníček pálil z vápna přesně k tyči - 2:1!A za pět minut bylo ještě veseleji, dlouhý nákop L.Prokopa tečoval před domácím brankářem šikovně M.Řezníček - 2:2!Naše mužstvo mohlo nakonec ale o bod přijít,v 88.minutě se domácí po rychlém brejku dostali ke střele,která orazítkovala tyč naší branky...

Rozhodčí: Irion

Branky: 80. a 85. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný , T.Baťka -P.Jiráček# , Jan Spurný ,O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 75.min. M.Spurný za F.Vlasáka