Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko přivezlo bod, béčko venku prohrálo, žáci doma remizovali

17.10.2010

9.kolo III.tř sk. B

  Trhový Štěpánov B - Velíš A  2:2 (0:1)

Bod dobrý, ale mohly být tři ...

 

Lepší úvod zápasu jsme si nemohli přát - ve 3. minutě se k přímému kopu postavil O. Štika a střelou přes zeď nedal brankáři šanci - 0:1! I nadále jsme byli aktivnější a domácí jsme přišpendlili k jejich vápnu. Z tlaku jsme ale kromě několika rohů nevytěžili nic nebezpečného a ke slovu se pomalu dostávali i domácí. V 10. minutě pálil domácí útočník vysoko nad. V 15. minutě jsme nedokázali vystavit domácího hráče do ofsajdu a ten postupoval sám na T. Grubera v brance (zaskakoval za zraněného M. Štiku). Pokusil se ho přelobovat, náš brankář se ale nenechal zaskočit a jeho pokus zlikvidoval. Ve 20. minutě nebezpečně centroval J. Kováč a O. Štikovi na Fotogaleriemalém vápně scházely milimetry k balónu... Ve 25. minutě zlikvidoval obrovskou šanci domácích reflexivním zákrokem T. Gruber a ve 30. minutě předvedl další výborný zákrok, když vykopl přízemní střelu. Poslední větší šanci prvního poločasu si vytvořil náš tým, ve 43. minutě měl na hlavě branku P. Jiráček, ale centr L. Prokopa hlavičkoval v tísni vedle tyče. Jak dobře jsme začali první poločas, tak špatně jsme začali ten druhý. Ve 48. minutě upadl po souboji s T. Baťkou ve vápně domácí forvard a pískala se penalta! Štěpánovský exekutor si poradil a bylo vyrovnáno. Domácí pak náš tým zatlačili, žádnou větší šanci si ale nevytvořili. Naše první šance druhé půle ale skončila brankou - v 58. minutě pěkně vysunul M. Janáček J. Kováče a ten se dokázal prosadit křižnou střelou - 1:2! V 70. minutě se do dobré příležitosti dostali domácí, T. Gruber v brance se ale nenechal překvapit. V 75. minutě jsme zbytečně ztratili míč  a domácí měli dobrou příležitost, proti byl ale znovu výborný T. Gruber. Jím vyražený míč jsme ale nedokázali včas odkopnout do bezpečí - štěpánovští dostali další šanci k zakončení, kterou už nepohrdli a bylo znovu vyrovnáno! V 80. minutě jsme mohli jít zpět do vedení, O. Štika ale ve velké šanci pálil placírkou velmi slabě. V 85. minutě jsme ještě dostali možnost přímého kopu, O. Štika ale tentokrát pálil metr nad branku.        

  

Individuální výkon T. Grubera v brance  

Zbytečné chyby před oběma brankami 

 

Rozhodčí:  Urban

Branky Velíše:   3. O. Štika, 58. J. Kováč

Sestava: T. Gruber - P. Jiráček, L. Prokop, L. Buchal, T. Baťka -  J. Kováč, Jan Spurný, O. Štika, J. Šebesta - M. Janáček, M. Spurný

Střídání:  75. Josef Buchal za J. Šebestu

 

 

 

16.10.2010

9.kolo IV.tř sk. C

  Divišov B - Velíš B  4:1 (1:1) 

Příliš laciné branky ...

 

První poločas jsme s domácími hráli vyrovnanou partii, ve 20. minutě jsme dokonce šli po akci M. Spurného do vedení. Domácí ale dokázali vyrovnat ve 27. minutě, kdy M. Štika trochu podcenil slabší střelu, která prošla až do branky. M. Štika pak v poločase kvůli zranění musel střídat a do branky se tak musel postavit "nebrankář" V. Trifonov. Toho zaskočila v 65. minutě střela, která mu vypadla z rukou do branky a prohrávali jsme 2:1. V 75. minutě se náš brankář nedohodl s obránci a domácí šli hodně lacino už do dvoubrankového vedení. Naše mužstvo si druhý poločas nevytvořilo příliš brankových šancí a nedokázalo tak zápas zdramatizovat. Navíc divišovští ještě těsně před koncem zápasu přidali čtvrtou branku.      

 

Dobrý výkon prvních 30 minut

- Velice laciné góly, brankáři nás moc nepodrželi

 

Rozhodčí: Hocek

Branky Velíše:  20. M. Spurný

Sestava: M. Štika - R. Jiráček, V. Trifonov, J. Hons, V. Anatol - L. Novotný, M. Peška, Jan Spurný, P. Brabenec - M. Spurný, V. Dimitrov 

Střídání: 45. J. Jaroš za M. Štiku (zranění), 55. Jos. Buchal za J. Spurného , 85. A. Urban za M. Spurného

 

  

 

8.kolo OP ml. žáků (7+1) odd. B

  Velíš - Teplýšovice  3:3 (3:1)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139