Áčko premiéru nezvládlo a prohrálo doma s Radošovicemi

25. 8. 2015

23.8.2015

1. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Radošovice  3:4 (0:0)

První mistrák sezóny jsme začali hodně vlažně. To hosté byli při chuti a už v páté minutě se dostali do šance a trefili tyč naší branky! První poločas se hrál bídný fotbal a jinak moc šancí k vidění nebylo. To druhý poločas byl o něčem jiném.Prakticky ihned po rozehrávce druhého dějství se míč dostal do vápna hostí a tam ho zblízka uklidil do branky O. Štika - 1:0! Jenže vedení nám dlouho nevydrželo, asi za pět minut jsme nepokryli hlavičkujícího útočníka a bylo vyrovnáno. Brzy jsme šli ale znovu do vedení, v 60. minutě - se před vápno dostal P. Mach a střelou pod břevno překvapil brankáře - 2:1! Hosté ale opět brzy odpověděli, i když neregulérní brankou. Rozhodčí totiž přehlédl, že míč se odrazil do dvoumetrového ofsajdu od radošovského hráče a jeho kolega už měl úlohu hodně jednoduchou... Protesty nepomohly a bylo vyrovnáno - 2:2. V 70. minutě zase ale rozhodčí výrazně pomohl nám a pískl velmi přísnou penaltu po zákroku na J. Vrkoslava... Tu s přehledem proměnil Veny Ivanov a šli jsme opět do vedení - 3:2. Pak si ale hodně slabou chvilku vybral náš brankář M. Šimon - hosté zahrávali standardku pár metrů za půlí, exekutor asi nevěděl co s míčem, tak ho jednoduše napálil na naší branku...a gól -3:3!!!  Před touto, ale i po této brance jsme se dostali do několika dobrých šancí, nebo brejkových situací - bohužel ani M. Mach nebo M. Spurný je nedotáhli do konce. Naopak - v 84. minutě jsme zahráli standardku tak šikovně, že hosté přešli rychle do brejku a z přečíslení vstřelili vítězný gól...

Po mdlém prvním poločase se v tom druhém gólově urodilo, bohužel víc v naší síti. A to především díky několika hrubým chybám našich hráčů ...

Rozhodčí: Rosenvald

Branky Velíše:  46. O. Štika, 60. P. Mach, 70. V. Ivanov z penalty

Sestava: M. Šimon - L. Prokop, P. Jiráček, Jos. Buchal, J. Spurný - V. Ivanov, J. Vrkoslav, O. Štika, M. Honse - P. Mach, L. Buchal

Střídání: 55. J. Hons za P. Jiráčka, 60. M. Mach za L. Buchala, 65. J. Urban za J. Spurného, 75. M. Spurný za V. Ivanova