Áčko přejelo Kladruby, béčko prohrálo s Divišovem B

9.11.2008

12.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Kladruby  7:1 (3:0)

Hosté si odvezli ranec...

Kladruby měly před tímto zápasem stejně bodů jako my.Z jejich předchozích výsledků jsme věděli,že se jim moc nedaří venku a mimo jejich hřiště inkasují hodně branek.To se potvrdilo i v tomto zápase.Začátek utkání byl naplno v naší režii,jenže jsme se stále nemohli prosadit.Šancí na to bylo habaděj ( P. Jiráček,O.Štika,M.Řezníček... ), ale naši hráči v obrovských příležitostech pálili buď slabě nebo mimo.A hosté nás za naší laxnost mohli potrestat!V 25.minutě se do obrovské šance (a v prvním poločase vlastně jediné) dostal hostující útočník, ale M.Štika předvedl fantastický fotogaleriezákrok. Toto varování naše hráče naštěstí probudilo a koncem poločasu se dostavily konečně branky.Ve 30.minutě pálil přesně ve skluzu M.Řezníček a načal tak třígolovou desetiminutovku.Za pár minut se totiž po pěkné individuální akci prosadil Kuba Zmrhal a vedli jsme 2:0!Pár minut před koncem prvního poločasu ještě potrestal nedorozumění obránce s golmanem P.Mach a bylo prakticky po zápase - 3:0.Druhý poločas už náš tým moc hrát nepotřeboval, přesto se dokázal ještě 4x prosadit.Na začátku poločasu se podruhé v zápase trefil M.Řezníček,za několik málo minut přesnou střelou k tyči zvýšil O.Štika již na 5:0!Ve vzduchu se vznášel závan debaklu,s kterým hosté asi moc nepočítali.V 75.minutě byl ve vápně hostí sražen O.Štika a rozhodčí pískal penaltu - k té se postavil brankář M.Štika a nezklamal - 6:0.Pak naše mužstvo znatelně polevilo a v 80.minutě se tak dostali ke slovu také hosté a snížili na 6:1.Úplně poslední slovo ale měli přeci jen naši hráči,jmenovitě L.Prokop - jeho nákop z půlky hřiště do pokutového území proletěl až  do branky a kladrubský brankář se mohl uvztekat.

Rozhodčí: Novotný

Branky:   30.a 55. M.Řezníček, 35. J.Zmrhal, 40.P.Mach, 55.O.Štika, 75.M.Štika (z penalty), 85.L.Prokop

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop,T.Baťka, J.Řezníček - J.Spurný,  P. Jiráček, O.Štika, J.Zmrhal - P.Mach#, M.Řezníček

Střídání: 70.min. L.Buchal za J.Zmrhala, 75.Jiří spurný za P.Jiráčka

Hráč zápasu podle diváků: P.Mach

8.11.2008

12.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Divišov B  3:4 (1:3)

Zbytečné chyby a neproměněná penalta...

Béčko chtělo svůj poslední letošní zápas zakončit výhrou a potvrdit tak své velmi dobré výkony během celého podzimu.Toto přání ale vzalo za své velice rychle - už ve 20.vteřině !!! zápasu hosté zachytili naší rozehrávku ze zahajovacího výkopu a překonali M.Vindušku - 0:1!Raketový nástup hostů byl sice šokující,ale naši hráči se s tím dokázali poprat a už ve 4.minutě odpověděl přesnou střelou k tyči Jirka Spurný a bylo vyrovnáno - 1:1.Pak se hra přesunula do středu pole,hosté si ale i tak vytvořili dvě nebezpečné šance,které bravurně zlikvidoval Vindy.Ve 35.minutě už bohužel nedosáhl na přesnou střelu fotogaleriehostujícího útočníka a prohrávali jsme 1:2.Mohli jsme znovu rychle odpovědět, ale M.Machovi bohužel nevyšel pokus o přehození špatně vyběhnutého golmana.Hosté nás pak potrestali - ve 44.minutě jsme zbytečně ztratili míč a divišovští zvyšovali již na 1:3!Druhý poločas jsme začali aktivně , střelecké pokusy na branku hostí ale končili nepřesně.V 55.minutě jsme dostali obrovskou příležitost ke snížení - hostující zadák tahal za záchrannou brzdu a fauloval našeho útočníka ve vápně!Honza Spurný ale penaltu neproměnil ! (video dole pod komentářem).Zahozená penalta ale naše mužstvo vyburcovala k útočení, tím se ale bohužel také otevíral prostor pro brejky divišovských.V 65.minutě jsme zahrávali roh, opět jsme zbytečně ztratili míč a hosté jejich rychlý protiútok proměnili - 1:4!S naším mužstvem to už vypadalo bledě,přesto jsme ještě dokázali zápas zdramatizovat - v 80.minutě snížil M.Spurný na 2:4 a v 85.minutě jsme dostali možnost kopat druhou penaltu!K té se tentokrát postavil M.Spurný a nedal golmanovi šanci - 3:4! Do konce zápasu naše mužstvo bojovalo,ale i přes několik nadějných situací se mu už vyrovnat nepodařilo.

Rozhodčí: Sochůrek

Branky: 4. Jiří Spurný, 80. a 86.(z pen.) M.Spurný

Sestava: M.Vinduška -  Jan Kolář#, R.Jiráček, T.Gruber#, J.Urban - L. Buchal , Jiří Spurný, Jos.Buchal, J.Bureš  - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 45. Jan Spurný za R.Jiráčka, 70. J.Sedláček za T.Grubera, 80.V.Dobrý za J.Bureše