Áčko porazilo Postupice, žáci vysoko prohráli se Sedlcí

9.10.2011

7.kolo III.tř sk. B

Velíš - Postupice 1:0 (1:0)

Druhý poločas opět s nervy ...

Utkání podle vývoje hodně připomínalo poslední domácí zápas s Louňovicemi - první poločas jsme hosty přehrávali a vytvořili jsme si několik gólovek. V. Ivanov, O. Štika ani Z. Daniel ale neuspěli a do zaslouženého vedení jsme se dostali až ve 25. minutě. To se povedla individuální akce O. Beránkovi, který oklamal dva obránce Postupic a předložil na malé vápno  míč J. Spurnému, pro kterého už nebyl problém dostat míč za záda hostujícího brankáře - 1:0!  Hosty jsme stále tlačili, ale nedokázali jsme vstřelit druhou branku. A mohli jsme hodně litovat! Ve 35. minutě se hosté dostali do jediné vážnější příležitosti v prvním poločase a M. Štika měl plné ruce práce, aby vytěsnil pokus postupického útočníka. V závěru poločasu jsme ještě několikrát hosty potrápili, v postupickém vápně se událo pár zajímavých závarů, ale gólový efekt nikde... Druhý poločas začal odstoupením T. Baťky (zdravotní problémy s lýtkovým svalem) a došlo na přeskupení v našich řadách. To se bohužel odrazilo i ve hře našeho týmu a hosté najednou začali být nebezpeční. Naše mužstvo několikrát podržel M. Štika, v závěru zápasu se hrálo nahoru-dolů, ale žádná branka v zápase již nepadla a všechny body zůstaly na velíšském pažitu.

Nedokážeme soupeře dorazit druhou brankou a pak si koledujeme. To je obraz našich posledních třech utkání. Naštěstí sbíráme body a to je důležité ...

Rozhodčí: Platil

Branky Velíše: 25. J. Spurný

Sestava: M. Štika - T. Baťka(ŽK), L. Prokop, M. Matuška, L. Buchal - M. Hons(ŽK), J. Spurný(ŽK), O. Štika, Z. Daniel - O. Beránek, V. Ivanov

Střídání: 50. L. Kronus(ŽK) za T. Baťku, 65. P. Mach za M. Honse, 75. M. Spurný za O. Beránka

Hráč zápasu dle diváků: J. Spurný