Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko porazilo Načeradec, béčko si poradilo s Miličínem B

30.5.2010

23.kolo III.tř sk. B

Velíš A - SK Načeradec  4:3 (2:1)

Jako na houpačce a nervy až do konce ...

Vzhledem k výsledkům ostatních "namočených" mužstev jsme věděli, že k záchraně v soutěži by měly stačit tři body. A ty jsme samozřejmě chtěli urvat co nejdříve. Načeradec ale není vůbec jednoduchý soupeř... Do zápasu jsme šli s cílem co nejdříve vstřelit branku a to se podařilo v 15. minutě O. Štikovi, který si naběhl na rohový kop a hlavou poslal náš tým do vedení 1:0! Branka našemu týmu hodně pomohla a ve 20. minutě jsme vedli už 2:0 - L. Buchal si naběhl za obranu a přesnou střelou k tyči udělal z brankáře rybáře! Hosté kontrovali za několik minut, střela načeradského záložníka se otřela o břevno! Ve 25. minutě dostal milimetrový centr do vápna M. Spurný, ve 100% šanci však míč hlavou netrefil...A hosté trestali - ve 30. minutě využili naší zbytečné ztráty míče ve středu pole a po rychlé akci snížili na 2:1. Druhý poločas jsme vyklidili pole a hosté toho dokázali velice dobře využít - v 55.minutě se jim podařilo vyrovnat a v 65.minutě dokonce otočili skóre a šli do vedení! Náš tým byl hodně dole a jen díky výborným zákrokům M. Štiky a dobré hry obrany (v čele s vynikajícím J. Lupačem) jsme neinkasovali další branku, neboť hosté dokázali promarnit tři vyložené šance! A byli po zásluze potrestáni - v 72. minutě nechal rozhodčí správně pokračovat naší akci (mrtvý ofsajd) a zezadu nabíhající T. Baťka šel sám na brankáře! Sólo proměnil a bylo vyrovnáno! Pět minut poté sebral v rohu načeradského vápna míč M. Spurný, posunul si ho víc do středu a pěknou technickou střelou pod víko nedal golmanovi šanci 4:3! Posledních deset minut zápasu - to byly pro velíšské fanoušky obrovské nervy, ale tlaku hostů jsme nakonec odolali a urvané tři body si náležitě vychutnali. Nic na tom nezměnilo ani extempore trenéra Načeradce po skončení zápasu.  

Rozhodčí: Rosenvald

Branky:   15. O. Štika, 20. L. Buchal, 72. T. Baťka, 77. M. Spurný

Sestava: M. Štika - J. Lupač, L. Prokop, T. Baťka, J. Řezníček# -  M. Hons, L. Matoušek, O. Štika, L. Buchal - P. Jiráček, M. Spurný

Střídání:  65. R. Jiráček za P. Jiráčka, 85. Jiří Spurný za M. Spurného

Hráč zápasu (podle diváků):  O. Štika

 

 

29.5.2010

21.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Miličín B  2:1 (2:1) 

Dvě hlavičky rozhodly ...

Start do zápasu jsme měli raketový, ve 2. minutě si na centr J. Koláře naběhl M. Spurný a hlavičkoval přesně - 1:0! Bohužel z vedení jsme se neradovali příliš dlouho, v 10. minutě potrestali hosté nerozvážnost R. Jiráčka a bylo vyrovnáno. Náš tým byl směrem dopředu aktivní, střeleckým pokusům J. Zmrhala a M. Honse ale scházela přesnost. Pak ale přišla 25. minuta, opět přesný centr J. Koláře a gólové zakončení hlavou M. Spurného - 2:1! Do konce poločasu se před oběma brankami ještě několikrát "zablýsklo", ale gólový blesk neudeřil. Druhý poločas již tolik zajímavý nebyl, šancí bylo jak šafránu. Hosté ke konci náš tým přimáčkli, našim chlapcům již docházely síly. Nakonec ale tlak zvládli a všechny body zůstaly doma.

Rozhodčí: Smitka

Branky:  2. a 25. M. Spurný

Sestava: M. Ježek  -  R. Jiráček, M. Štika, J. Hons, T. Gruber - M. Hons, J. Kolář, J. Zmrhal, Jiří Spurný - M. Spurný#, Petr Brabenec

Střídání: 45. L. Buchal# za J. Zmrhala, 75. J. Lupač za M. Štiku

 

24.kolo OP ml. žáků (7+1)

Neveklov - Velíš  10:0 (4:0) 


25.kolo OP ml. žáků (7+1)

Tr. Štěpánov - Velíš  4:1 (1:0) 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 6
Celkem: 357577
Měsíc: 5908
Den: 189