Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko porazilo Křivsoudov 4:0, žáci opět dostali příděl

4.10.2009

7.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Křivsoudov  4:0 (1:0)

Nejlepší podzimní výkon ...

První poločas se hrál celkem vyrovnaný zápas, naše mužstvo bylo o chlup lepší a hlavně nebezpečnější. Hosté měli problém především s větrem, který brzdil jejich útočné akce. Naše aktivita se pomalu stupňovala a ve 30. minutě jsme udeřili - P.Mach pronikl do vápna a levačkou podél golmana poslal náš tým do vedení! Hosté měli v prvním poločase dvě nebezpečné šance, obě ale výborně zlikvidoval M. Ježek v brance. Do druhého poločasu ale do branky nastoupil M. Štika. Bylo to dáno především obavou trenérů z větru, který by při centrech do našeho vápna mohl menšímu Milanovi dělat problémy. Ale M. Štika se druhý poločas moc nenadřel, pouze v jeho úvodu byli hosté nebezpeční a snažili se na nás vlétnout. Jejich snahu ale rezolutně utnul J. Zmrhal v 55. minutě - prakticky z nulového úhlu nachytal křivsoudovského brankáře na hruškách, když bombou pod břevno zvýšil na 2:0! Ještě veseleji bylo za deset minut, kdy byl ve vápně hostí faulován J. Spurný a z penalty zvyšoval už na 3:0 L. Prokop ! Hosté se poté pokusili ještě zabrat, ale z jejich úsilí už vzešla pouze nastřelená tyč naší branky. Navíc v 80. minutě ukázal perfektní techniku J. Zmrhal, pohrál si s obráncem i golmanem a do prázdné zvýšil na 4:0! Pár minut před koncem ještě rozhodčí neuznal jeden náš regulérní gól ( pískala se údajná ruka), to nám ale už nemohlo zkazit radost z výborného výsledku a především výkonu.

Rozhodčí: Novák

Branky:   30. P.Mach, 55. a 80. J. Zmrhal, 65. L. Prokop (z pen.)

Sestava: M. Ježek - M. Kocourek, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Spurný, P. Mach

Střídání:  45. M. Štika za M. Ježka, 75. M. Hons za M. Spurného

Hráč zápasu (dle diváků):  J. Zmrhal7.kolo OP ml. žáků (7+1)

Sedlčany B - Velíš  21:0 (12:0) 

Domácí byli nemilosrdní ...


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 227