Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko porazilo Kondrac B 3:0

31. 8. 2008

 31.8.2008

2.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Kondrac B 3:0 (2:0)

Vysoké vítězství,ale hra nic moc...

Zápas našemu týmu herně moc nevyšel,přesto naše mužstvo zvítězilo vysoko.Našim hráčům chyběl pohyb,chuť do hry.Naštěstí jsme se dostali brzy do vedení,z přímého kopu se krásně trefil L.Prokop.Pak hosté promarnili tři vyložené šance a ve 38.minutě je za to potrestal M.Řezníček,který využil chybu kondrackého brankáře a zvýšil na 2:0.Druhý poločas se hrál nezáživný fotbal,hosté se snažili,ale naši bránu ohrožovali pouze střelami z dálky,s kterými neměl M.Ježek problém.Naši hráči se dostali do několika šancí v poslední dvacetiminutovce,ale definitivní podobu dal výsledku až M.Brůna v 80.minutě,který využil brilantní nahrávku M.Řezníčka.

Rozhodčí: Novotný

Branky: 10. L.Prokop, 38.M.Řezníček, 80.M.Brůna

Sestava: M.Ježek - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka , J.Řezníček# - J.Zmrhal, P. Jiráček, O.Štika, M.Řezníček - P.Mach, M.Brůna

Střídání: 60.min. M.Janáček za P.Jiráčka, 75.Jan Spurný za P.Macha

Hráč zápasu podle diváků: L.Prokop

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo - mistr. utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář