20. 5. 2019

19.5.2019

18. kolo  IV. tř. sk. C

Velíš  -  Radošovice  7:1   (4:0)

Našemu týmu se evidentně moc nechtělo a působil velice mdle, nikdo se na hřišti nepředřel a nepřesnost střídala nepřesnost. Přesto jsme si z kraje zápasu dokázali vypracovat dvě šance a tu druhou D. Toula s přehledem proměnil. Po vstřelené brance se na hřišti odehrával velice bídný fotbal plný nepřesností a chyb z obou stran. Diváky probudila až 25. minuta, kdy střelu D. Touly tečoval patičkou J. Spurný a bylo to 2:0. Za několik minut se proháčkoval vápnem P. Jiráček a střelou pod víko zvýšil už na 3:0! Účet prvního poločasu uzavřel ve 40. minutě M. Matějka, jeho umístěná střela si našla místo vedle tyče a bylo to 4:0. Hosté se za první poločas dostali do dvou příležitostí, jednou byli hodně nepřesní, podruhé se blýskl pěkným zákrokem M. Štika v brance. Druhý poločas jsme začali stejně vlažně jako ten první a hosté toho využili - v 50. minutě jsme zaspali při bránění standardní situace a hosté upravili na 4:1. Pak následovala opět hlušší pasáž zápasu, která skončila v 75. minutě, kdy opět přesně zacílil D. Toula. V 80. a 85. minutě předvedl dvě krásné individuální akce V. Ivanov, obě mazácky zakončil a zápas tak skončil 7:1.

Rozhodčí: Pessr

Branky Velíše:  5. D. Toula, 25. J. Spurný, 30. P. Jiráček, 40. M. Matějka, 75. D. Toula, 80. a 85. V. Ivanov

Sestava: M. Štika -  J. Buchal(ŽK), R. Jiráček, M. Kocourek, M. Spurný, L. Buchal - P. Mach, J. Spurný, M. Matějka, V. Ivanov  -  D. Toula

Střídali:  D. Koten, A. Urban