Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko porazilo doma Ostředek 2:0 !

26.10.2008

10.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Ostředek  2:0 (1:0)

Vyšlápli jsme si na lídra...

Hosté přijeli s vynikající bilancí z posledních 8 kol - 8x zvítězili a inkasovali pouze 1 branku!Naše mužstvo se ale papírového favorita nezaleklo a od začátku dávalo najevo, že doma prostě body rozdávat nebude.Po nesmělých pokusech z dálky L.Prokopa a M.Janáčka jsme se propracovali také k první veliké gólovce zápasu. Ve 20. minutě poslal zleva přesný centr L.Prokop, na ten si naběhl Honza Spurný a krásnou střelou z voleje trefil břevno! Za pár okamžiků bylo rušno i u naší svatyně, průnik hostujícího útočníka skončil nepřesnou střelou.Ve 28.minutě jsme zahrávali standardku po faulu na našeho hráče.Centr do fotogalerievápna nezachytili hostující obránci ani jejich brankář a balón propadl ke vzdálenější tyči,kde číhal M.Řezníček a ten ho bez problémů uklidil do branky - 1:0! Za pár minut hosté podnikli nebezpečnou akci, střela z úhlu ale jejich hráči nesedla a šla nad branku M.Štiky.Ve 35.minutě se hosté zlobili na rozhodčího Rathana - ten jim zřejmě upřel penaltu po zákroku na jejich útočníka...Druhý poločas začalo naše mužstvo aktivně a k vidění bylo  několik okulahodících akcí.V 60. minutě se za hranicí velkého vápna krásně opřel do míče M.Janáček a brankář jeho pokus s námahou vyrazil na roh.V 65.minutě se zrodila druhá gólová situace zápasu - M.Řezníček zpracoval pas za obranu, přiťukl P.Machovi ,který přesnou střelou k tyči zvýšil na 2:0! Naše mužstvo pak hrálo nadoraz a hosty k žádné větší šanci dlouho nepustilo, až v 80.minutě se ostředečtí hráči dostali na dostřel naší branky a hned to hodně "smrdělo" - po střele jejich záložníka zacinkala tyč! V úplném závěru mohl naší výhru zvýraznit M.Řezníček, ale v obrovské šanci přestřelil branku asi z jednoho metru! Naše mužstvo tak zvítězilo 2:0 a potvrdilo svojí domácí neporazitelnost a také to,že na favority doma prostě umí.

Rozhodčí: Rathan

Branky: 28. M.Řezníček, 65. P.Mach

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček -  Jan Spurný,  O. Štika, M.Janáček#, J.Zmrhal - P.Mach , M.Řezníček

Střídání: 80.min. T.Janáček  za P.Macha

Hráč zápasu podle diváků: L.Prokop

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5050
Den: 97