1. 10. 2018

30.9.2018

6. kolo IV. tř. sk. C

Velíš - Libouň  3:1  (1:0)

V prvním poločase se hrál celkem vyrovnaný fotbal, oba celky si vytvořili pár šancí, z kterých se ale neurodilo. Od 25. minuty začalo mít mírně navrch naše mužstvo a to se projevilo i na skóre - ve 30., minutě se ve vápně hostí nejlépe zorientoval D. Toula a zblízka poslal náš tým do vedení 1:0. Do konce poločasu si oba týmy vytvořily ještě po jedné brankové příležitosti, ale do kabin se šlo za stavu 1:0. Druhý poločas jsme začali velmi dobře a byl to D. Toula, který zápas během 15 minut rozhodl. Nejprve zakončil přesnou střelou svůj úprk za obranu v 50. minutě a za pět minut poté si naběhl na přesný centr - 3:0. Od té doby náš tým citelně polevil a nechal hrát hosty, kteří se v 70. minutě dočkali snížení na 3:1, víc už se jim ale nepovedlo.

Rozhodčí: Kromka

Branky Velíše: 30., 50. a 55. D. Toula

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, M. Kocourek, P. Mach (ŽK), L. Buchal, P. Jiráček (ŽK) - J. Kakos, O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov (ŽK)  -  D. Toula

Střídali:   D. Koten, M. Spurný, M. Šanda