Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko porazilo Chotýšany B vysoko 6:0

24.5.2009

22.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Chotýšany B  6:0 (3:0)

Tři penalty, dvě proměněné...

Předposledním Chotýšanům ještě žila teoretická možnost záchrany v soutěži, ale vzhledem k těžkému losu již chotýšanští víceméně soutěž dohrávají. Přesto k nám přijeli posíleni o pár hráčů z áčka a chtěli u nás bodovat. Jejich plány ale začaly brát za své už ve druhé minutě, kdy se po naší první akci trefil J.Zmrhal - 1:0! Náš tým byl aktivnější, v 8.minutě měl velkou šanci T.Janáček,ale hlavičkoval vedle.Ve 12.minutě se mohl prosadit P.Mach, ale brankář ho vychytal.V 15.minutě neproměnil obrovskou příležitost M.Řezníček, střela z malého vápna šla vedle branky...Utkání muselo být pak na několik minut přerušeno, neboť u naší branky se vyskytl roj včel.Po přerušení jsme byli opět aktivní a ve 30.minutě se prosadil přízemní střelou M.Řezníček - 2:0.Hosté ale nebyli odevzdaní, několikrát se dostali do nebezpečných brankových příležitostí, ve 35.minutě dokonce nastřelili břevno! Chvíli poté mohl využít zaváhání obránce P.Mach, ale pálil vysoko nad...Ve 43.minutě předvedl parádu ve vápně hostí J.Zmrhal - patičkou uvolnil O.Štiku a ten pálil přesně k tyči - 3:0! Hosté do poločasu také ještě zahrozili a opět trefili břevno! Druhý poločas začalo naše mužstvo také aktivně. V 55.minutě zahrál chotýšanský obránce rukou ve vápně a následoval pokutový kop.Ten ovšem zahrál Honza Spurný velmi špatně a brankář ho vychytal!V 60.minutě se dostali hosté do velké šance, ale naší branku přestřelili.V 65.minutě byl faulován ve vápně M.Řezníček a kopala se další penalta! Tentokrát si míč na puntík postavil J.Zmrhal a nemýlil se - 4:0!V 70.minutě se hosté po naší chybě dostali do přečíslení a po závaru v našem vápně trefili opět břevno! Pár minut poté prchl obráncům P.Mach a jeho přihrávku na osamoceného M.Řezníčka si chotýšanský obránce srazil do branky - 5:0!V 80.minutě si zahrál na brankáře hostující záložník a po ruce a druhé žluté kartě byl vyloučen, navíc jsme kopali již třetí penaltu. K té se postavil kapitán L.Prokop a upravil konečné skóre na vysokých 6:0.

Rozhodčí: Špička

Branky:  2. a 65. z pen. J.Zmrhal, 30. M.Řezníček, 43. O.Štika, 73. vlastní, 80. L. Prokop z pen.

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop#, T.Baťka, J.Řezníček - T.Janáček,  Jan Spurný, O.Štika , J. Zmrhal,  - P.Mach, M.Řezníček

Střídání: 45. L.Buchal za M.Janáčka

Hráč zápasu (podle diváků): M. Štika

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 8
Celkem: 356987
Měsíc: 5673
Den: 227