Áčko popáte v řadě prohrálo, béčko doma remizovalo

7.5.2011

20.kolo III.tř sk. B

Kondrac B - Velíš A  4:1 (2:0)

Nejde to ...

Na zápas se nás dostavilo pouze deset, takže do pole musel ve svých 45 letech naskočit i trenér J. Buchal... Utkání jsme nezačali dobře, v 10. minutě L. Prokop nešťastně odvracel přímý kop a domácí hráč zaváhání využil - 1:0. Ve 38. minutě utekl po rychlé akci domácí útočník a samostatný nájezd proměnil - 2:0. Druhý poločas jsme začali aktivně, ale z naší platonické převahy vzešlo jen spoustu zkažených finálních přihrávek, nebo nás (jako po celé jaro) zradilo nepřesné zakončení. Domácí se pak po pěkné akci prosadili v 72. minutě potřetí a bylo prakticky rozhodnuto. Našemu týmu chyběly síly a psychicky jsme byli hodně dole. Navíc domácí pak v 81. minutě udeřili počtvrté (rozhodčí vůbec nereagoval na dlouho zvednutý praporek našeho pomezního) a bylo vymalováno. V záběru bylo k vidění jen zbytečné jiskření na obou stranách - kdyby nevýrazný a  nejistý rozhodčí chtěl, mohl udělit několik červených karet. V úplném závěru jen kosmeticky upravil výsledek L. Buchal.

Rozhodčí:  Malý

Branky Velíše:   87. L. Buchal

Sestava: M. Ježek - Jiří Buchal, L. Prokop, L. Buchal, T. Řezníček -  Z. Daniel, Jan Spurný, O. Štika, P. Jiráček - J. Kováč, J. Šebesta

Střídání:  nikdo - bylo nás jen 11...

.2011

20.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Čechtice B  3:0 kontumace

Původní výsledek 1:1 kontumován v náš prospěch (za hosty nastoupili 3 hráči A mužstva)

Zápas jsme začali pouze v 10 lidech, až v 55. minutě naskočil do zápasu P. Havel. Přesto jsme i v "oslabení" byli pro soupeře těžkým soupeřem. Ve 20. minutě jsme se dokonce dostali do vedení, trefil se V. Dimitrov. Hosté ale ještě dokázali odpovědět, ve 40. minutě bylo srovnáno na 1:1. Druhý poločas jsme nedokázali proměnit několik dobrých příležítostí (V. Dimitrov, P. Havel) a zápas tak skončil remízou.

Rozhodčí: Frydrychovský

Branky Velíše:  20. V. Dimitrov

Sestava: P. Havlíček - R. Jiráček, P. Setnička, J. Hons, P. Brabenec - Jos. Buchal, V. Trifonov,M. Spurný, A. Urban - V. Dimitrov, od 55. minuty nastoupil P. Havel

Střídání: nikdo na střídání nebyl