Áčko pokračuje v bídě, přípravka na vítězné vlně

17. 10. 2016

15.10.2016

8. kolo III. tř. sk. B

Divišov B - Velíš  7:4 (3:3)

Do utkání nemohl díky zdravotním problémům nastoupit kapitán O. Štika a do branky se za distancovaného T. Grubera a s loktem laborujícího M. Štiku postavil M. Šimon... Začátek utkání ale našemu týmu vyšel, hra na brejky nám vyšla 100% - v 10. minutě se po úniku prosadil L. Buchal, za pět minut ho napodobil P. Mach a bylo to 0:2! Domácí, ač byli aktivnější a tvořili si šance, byli zaskočení a trochu nervózní. Několik jejich šancí jsme ještě dokázali přežít, ale jak to u nás je nyní zvykem, k první brance jsme jim výrazně pomohli sami. Ve 30. minutě jsme opět pelášili do brejku, který jsme bohužel nedokázali zakončit, divišovští podnikli kontr útok, využili náš nedůraz v obraně a bylo to 1:2. A aby toho nebylo málo, za další dvě minuty skórovali znovu (zbytečný aut a špatný odhad) - 2:2 a bylo po vedení. Ve 40. minutě opět překlopil misky vah na naší stranu V. Ivanov, který z vápna prostřelil vše před sebou. Jenže už za minutu bylo vyrovnáno, po další naší nesmyslné hrubce zakončil domácí útočník přímočarou akci - 3:3. Druhý poločas na nás domácí vlétli, ale v zakončení byli nepřesní. Do sedla je posadil nepovedený centr a špatné postavení našeho golmana - 57. minuta - 4:3. V 61. minutě dostal domácí hráč druhou žlutou kartu a čekala nás třicetiminutová přesilovka! Už v 62. minutě jsme ji dokázali využít, i když vyrovnávací branku si vstřelil dezorientovaný divišovský obránce, který umístil náš centr nechytatelně - 4:4. Pak jsme měli dvě gólové příležitosti, ale střely P. Macha a M. Honse byly slabé a golman si s nimi v pohodě poradil. A potom přišel zmar našeho týmu. Místo toho, abychom domácí nějak zmáčkli a využili výhodu jednoho muže navíc, nepochopitelně jsme se stáhli a čekali, s čím domácí přijdou. A ti se nijak nerozpakovali - ve dvou!!! rozebrali naší obranu a v 66. minutě vstřelili branku na 5:4! Poslední dvě branky jsme domácím darovali jak na stříbrném podnose - v 70. minutě minul nohou míč před vápnem M. Šimon a divišovský útočník uklízel do prázdné branky. Zkázu dokonala nepovedená malá domů M. Spurného a následný gól na konečných 7:4...

Rozhodčí: Rybka

Branky Velíše:  10. L. Buchal, 15. P. Mach, 41. V. Ivanov, 62. vlastní

Sestava: M. Šimon - M. Kocourek, M. Štika(C), M. Spurný, J. Urban - M. Hons, J. Buchal, P. Jiráček, V. Ivanov - P. Mach, L. Buchal

Střídali:  50. M. Peška za P. Jiráčka, 55. M. Mach za L. Buchala, 85. A. Urban za P. Macha