Áčko opět vysoko prohrálo, žáci zakončili podzim vítězně

4.11.2012

11. kolo III.tř sk. B

Velíš - SK Načeradec  1:5 (0:1)

Lekce produktivity ...

První poločas jsme byli lepší než soupeř, ale šancí jsme si vytvořili minimum, Načeradci stačila jediná ve 35. minutě a prohrávali jsme 0:1. Druhý poločas jsme nezvládli, chtěli jsme se soupeřem hrát otevřený fotbal, ale to se nám vymstilo a v 70. minutě jsme prohrávali už 0:3... Jiskřičku naděje vykřesal v 80. minutě z přímáku O. Štika, ale hosté nás vzápětí dvěma brankami srazili na kolena. Načeradec nehrál nic světoborného, ale ukázal nám, jak se proměňují šance - padalo jim do branky vše, jejich útočník Jeništa vstřelil 4 branky! Prohra zasloužená, ale výsledkově trochu krutá...

Rozhodčí: Svoboda

Branky Velíše: 80. O.Štika

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach(ŽK), J. Kolář(ŽK) - L. Buchal, J. Buchal, O. Štika(C), R. Jiráček - M. Spurný, J. Kováč

Střídání: 75. D. Zdobinský za M. Spurného

Velíšský hráč zápasu dle diváků: R. Jiráček