Áčko opět prohrálo, béčko poprvé zvítězilo

26.4.2009

18.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Ratměřice  1:2 (0:0)

Žalostná hra v druhém poločase...

Trápení áčka pokračuje.Naše mužstvo navázalo na špatný výkon z minulého kola proti Křivsoudovu a hosté z Ratměřic toho využili.První poločas jsme byli lepší, dostávali jsme se do šancí, ale tři nejvyloženější (2x M.Brůna, 1x P.Mach) jsme nedokázali proměnit.A to zřejmě rozhodlo o vývoji utkání.Druhým poločasem se náš tým doslova protrápil, nedařilo se vůbec nic.Hosté nás potrestali v 50. minutě poprvé a pak deset minut před koncem vstřelili branku na 2:0.Naše mužstvo už v závěru ze zoufalého tlaku pouze korigovalo J.Zmrhalem, který se trefil pěkně z voleje k tyči.Áčko podalo rozhodně nejhorší výkon na jaře a naprosto zaslouženě prohrálo.

Rozhodčí: Rathan

Branky: 85. J.Zmrhal

Sestava: M.Štika - Jiří Buchal, L.Prokop,T.Baťka, J.Řezníček - Jan Spurný,  P. Jiráček, O.Štika, J.Zmrhal - P.Mach, M.Brůna

Střídání: 65.min L.Buchal za M.Brůnu

Hráč zápasu (podle diváků): Jiří Buchal

25.4.2009

18.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Teplýšovice C  1:0 (0:0)

První jarní vítězství...

Celkem vyrovnaný zápas, hosté ale měli více brankových příležitostí.Výborně zachytal M.Ježek a za svá záda nepustil ani myšku.V 70.minutě stál na konci rychlé akce Pepa Buchal a vystřelil nám první jarní vítězství.

Rozhodčí: Berenda

Branky:  70. Josef Buchal

Sestava: M.Ježek -  P.Setnička, R.Jiráček#, J.Urban , J.Sedláček - Jiří Spurný, Jos. Buchal, J.Kolář#, T.Gruber - M.Spurný, L.Buchal

Střídání: 75. Jiří Buchal#  za T.Grubera, 85. Petr Brabenec za L.Buchala