Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko opět padlo, béčko doma vyhrálo

17.4.2010

17.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Popovice  0:3 (0:0)

Druhý poločas odhalil naše slabiny ...

Áčko nezvládlo souboj proti lídrovi soutěže.V zápase se představili dvě nové posily - v brance Šimon Šťastný a v poli Pavel Bobek, jenže ani oni nepřispěli k bodovému zisku. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Druhé poločasy našemu mužstvu na jaře prostě nejdou a to se projevilo i tentokrát - v 55. minutě došlo k velkému nedorozumění v naší obraně a popovičtí naší obrovskou chybu potrestali brankou - 0:1. Naše mužstvo se snažilo, ale Popovice byli na koni a zápas si dirigovali podle svých not. V 75. minutě jsme vepředu zbytečně ztratili míč a hosté z bleskového protiútoku zvýšili již na 0:2...Naše mužstvo bylo psychicky hodně dole a již nedokázalo nic vymyslet - naopak, v 82. minutě přišel další velký kiks v obraně a hosté si odvezli tříbrankovou výhru... 

Rozhodčí: Babický

Branky:   -

Sestava: Š. Šťastný - P. Jiráček, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  P. Bobek, Jan Spurný,O. Štika, J. Zmrhal - L. Buchal, P. Mach#

Střídání:  55. M.Hons za P.Bobka, 75. M. Spurný za J. Spurného

 

 

16.4.2009

15.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Jankov B  2:1 (1:0) 

Zasloužená výhra...

Naše mužstvo vstoupilo do zápasu velice dobře, během deseti minut si vytvořilo dvě gólové příležitosti. Až ta třetí, která přišla v 15. minutě skončila brankou - Honza Spurný využil chaosu v jankovském velkém vápně a poslal naše mužstvo do vedení 1:0. I nadále jsme byli aktivní a přicházely šance, hosté byli dopředu naprosto neškodní. Bohužel proměňování gólovek nám dělalo velké problémy. V zakončení selhali M. Štika, M. Mach, L. Buchal, M. Spurný... Hosté nás mohli potrestat v závěru poločasu, když jejích první střela na naší branku orazítkovala tyč! Druhý poločas začal náš tým opět aktivně, ale hosté už byli dopředu přeci jen nebezpečnější. V 65. minutě musel po chybě obrany zasahovat M. Ježek a bohužel došlo ke kontaktu s útočníkem. Rozhodčí neváhal a pískal penaltu! Tu jankovský exekutor proměnil a naším mužstvem inkasovaná branka evidentně otřásla. Najednou bylo hostů plné hřiště a naši hráči dělali chyby. I tak jsme si ale vytvořili několik šancí - M. Hons pálil z úhlu tvrdě, ale golman ho vychytal. Pak to zkoušel i M. Mach, jeho střelu ale zastavilo břevno.V 75. minutě to ale přišlo, M. Spurný vybojoval ve vápně míč pro M. Honse, který napálil balón z hranice pokutového rezolutně do branky - 2:1.

Rozhodčí: Sochůrek

Branky:  15. Jan Spurný, 75. M. Hons

Sestava: M. Ježek  -  R.Jiráček, M. Štika, J. Urban, Jiří Spurný - L. Buchal, Jan Spurný, P. Bobek, M. Hons - M. Spurný, M. Mach


Střídání: 45. J.Kolář za P. Bobka, 45. M.Peška za Jana Spurného, 55. Jos.Buchal za L. Buchala

17.kolo OP ml. žáků (7+1)

Mezno - Velíš  11:0 (5:0) 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 6
Celkem: 357577
Měsíc: 5908
Den: 190