Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko opět dostalo klepec, béčko remizovalo

14. 6. 2009

13.6.2009

25.kolo III.tř sk. B

Kladruby - Velíš A  6:1 (3:0)

Totální kolaps ...

A mužstvo si doslova protrpělo zápas v Kladrubech. Náš tým od začátku domácí přehrával, ale narozdíl od nich neproměňoval šance.To se nám stalo osudným - po šancích J. Spurného a M. Řezníčka šli domácí náhodnou brankou ve 12. minutě do vedení. Obraz hry se pak po celý zápas nezměnil - naše mužstvo hrálo a neproměňovalo gólové šance, naopak domácím tam padalo vše.Po poločase jsme sice snížili z penalty J. Zmrhalem, ale náš tlak jsme poté nedokázali přetavit v branku. Domácí pak v posledních patnácti minutách ještě 3x utekli do brejku a o debaklu bylo rozhodnuto...

Rozhodčí: Platil

Branky:   55. J.Zmrhal (z pen.)

Sestava: M.Štika - M. Kocourek#, L. Prokop, T.Baťka, J.Řezníček -  Jan Spurný, P. Jiráček, O.Štika#, J. Zmrhal - M. Řezníček, P. Mach

Střídání:  -

 

 

13.6.2009

25.kolo IV.tř sk. C

Divišov B - Velíš B  0:0

Spravedlivá remíza ...

Spravedlivá remíza pro oba týmy.Celý zápas se hrál nezáživný fotbal,bez šancí. Domácí měli jedinou větší možnost ke vstřelení branky v prvním poločase, ale nás výborným zákrokem podržel M. Ježek v brance. Naše největší příležitost přišla až ke konci zápasu, ale Pepa Buchal svoje sólo brankou také nezakončil.

Rozhodčí: Rathan

Branky:  -

Sestava: M. Ježek - P. Setnička, R.Jiráček#, J. Urban, T.Gruber - L. Buchal, Jos. Buchal, M. Peška, Jiří Spurný - J. Kolář, M. Mach

Střídání: 45. M. Spurný# za M. Pešku, 55. V. Trifonov za P. Setničku, 75. Petr Brabenec za M.Macha

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář