4. 9. 2018

2.9.2018

2. kolo IV. tř. sk. C

Pravonín B - Velíš   1:4  (0:1)

K utkání bohužel nedorazil rozhodčí Gregor, řízení zápasu se po dohodě nakonec ujal předseda našeho klubu M. Peška. Naše mužstvo bylo od začátku lepší, ale dojem z naší hry kazilo spousty nepřesností, které se bohužel projevovaly i v zakončení. Průlom přišel až ve 30. minutě, kdy se po rychlé (a především přesné) akci trefil O. Štika. Do poločasu už se skóre neměnilo, ani domácí vyjma pár standardek R. Jiráčka v brance neprověřili. Druhý poločas jsme začali prachbídně, úplně jsme vypadli z role a nechali domácí hrát. A také jsme za to zaplatili. V 50. minutě kopali pravonínští nebezpečný přímak za vápnem, M. Janáček přesně obstřelil naší tyč a R. Jiráček bohužel kapituloval - 1:1. Ještě pár minut poté jsme se tak trochu hledali, naštěstí v 60. minutě se po ryclé a jednoduché souhře prosadil M. Matějka - 1:2. Pět minut poté na něj také gólově navázal O. Štika a zblízka zvýšil už na 1:3. Měli jsme potom ještě řadu příležitostí k navýšení skóre, ale znovu úspěšný byl až v 80. minutě M. Matějka, který hlavou překonal vyběhnutého brankáře - 1:4.

Rozhodčí: nedorazil - pískal laik M. Peška

Branky Velíše: 60. a 80. M. Matějka, 30. a 65. O. Štika

Sestava: R. Jiráček -  J. Buchal, M. Kocourek, P. Mach, D. Koten, P. Jiráček - M. Šanda, O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov  -  D. Toula

Střídali:   J. Kakos, M. Spurný, A. Urban