22. 5. 2017

21.5.2017

22. kolo III. tř. sk. B

Blaník Načeradec - Velíš  2:1 (2:1)

Utkání v Načeradci jsme začali špatně, v 10. minutě špatně vyběhl T. Gruber a domácí útočník ho překonal střelou z dálky. Ve 20. minutě mohlo být vyrovnáno, ale to by P. Mach nesměl v dobré příležitosti překopnout branku. Domácí pak zvýšili po rohu na 2:0, ve 25. minutě napálil odražený míč za vápnem načeradský záložník a prostřelil vše před sebou. Ve 30. minutě jsme předvedli rychlou pohlednou akci, po které zblízka uklidil míč do branky M. Hons - 2:1. Druhý poločas jsme byli lepším týmem, ale dostávali jsme se málo do zakončení. Velkou šanci spálil v 60. minutě J. Spurný, z vápna jen o chlup minul střelou po zemi. Domácí se dostali do několika brejků, které jsme ale ubránili. Ke konci jsme stále soupeře tlačili, ale k pořádnému zakončení jsme se nedostali. Škoda, bod z toto utkání by byl rozhodně spravedlivější.

Rozhodčí: Rathan

Branky Velíše:  30. M. Hons

Sestava: T. Gruber - M. Kocourek, R. Jiráček(ŽK), L. Buchal, J. Spurný - V. Ivanov, J. Buchal, Jan Spurný, M. Hons - D. Toula(C), P. Mach

Střídali:  65. P. Jiráček za Jana Spurného, 70. M. Spurný