Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko i přípravka venku prohráli

 

15.4.2017

17. kolo III. tř. sk. B

Libež - Velíš  3:2 (2:1)  

 

Do Libže jsme cestovali s tím, že půjde o velmi těžký zápas a domácí udělají vše pro tři body... Úvod zápasu se nám vůbec nepodařil, stejně jako panu rozhodčímu Hockovi (který nás v Libži pískal potřetí za sebou...). Hráli jsme strašně pasivně a domácí se velmi lehce dostávali do našeho vápna. To se jim podařilo i v 6. minutě, tam ale zakročil čistě J. Urban. Domácí kapitán ale teatrálně upadl a rozhodčí pískal jasnou penaltu... Ach jo. Domácí proměnili a dýchalo se jim lépe. Náš tým byl i nadále hrozně zakřiknutý a domácím nedělal problém rychlý přechod dopředu. Když se k tomu přidala naše velká chyba - nechtěná přihrávka L. Buchala na malé vápno libežskému záložníkovi - nebylo divu, že už to bylo o dvě branky. Pak jsme už konečně začali něco hrát. Ve 25. minutě obral čistě o míč D. Toula chybujícího golmana, ale pan rozhodčí viděl opět něco... a pískl. Chvíli poté dostal žlutou kartu za faul na libežkého kapitána P. Mach, kapitán to chtěl ještě dořešit a do našeho hráče strčil - odešel ale jen se žlutou kartou. Ve 30. minutě dostal přihrávku od P. Macha do volného prostoru D. Toula a sólo proměnil - 2:1. Za pár minut mohlo být vyrovnáno, ale náš útočník velkou šanci nevyužil, nedokázal přehodit chybujícího brankáře. Ve 40. minutě byl ve vápně při výskoku faulován O. Štika, ale to jsme viděli jen my. Ve 45. minutě odpískal sudí přímý kop na půlce, naši hráči běželi do vápna na poslední nákop a když tam doběhli, rozhodčí ukázal na půli a pískal poločas... To okomentoval P. Mach ("To si děláš pr.el") a dostal druhou žlutou kartu... Druhý poločas v deseti jsme zjednodušili hru a hráli jsme jen na dlouhé míče pro osamoceného D. Toulu vepředu. Domácí se dopředu moc nehnali a čekali na naší chybu, která bohužel přišla v 70. minutě - nedokázali jsme na půlce zastavit rozvíjející se akci a libežský hráč poté prošel až před osamoceného T. Grubera - 3:1. V 80. minutě jsme vstřelili regulérní branku, kterou ale rozhodčí neuznal kvůli mávanému ofsajdu, který ovšem nebyl... V 85. minutě už jsme branku přece jen vstřelili, po standardce se hlavou trefil O. Štika. Bohužel do konce zápasu už zbývalo málo sil a času, protože konec zápasu nastal přesně v 90. minutě.             

 

Rozhodčí: Hocek

Branky Velíše:  30. D. Toula, 85. O. Štika 

Sestava: T. Gruber - M. Kocourek (ŽK), R. Jiráček, J. Urban, J. Spurný - L. Buchal, O. Štika(C)V. Ivanov, M. Hons - D. Toula, P. Mach (ŽK/45. ČK)

Střídali:  55. M. Spurný za J. Spurného, 70. M. Řezníček za M. Honse, 80. J. Kakos za D. Toulu

 

 

 

15.4.2016

14. kolo OS st. přípravky

Zdislavice - Jankov / Velíš   6:5 (2:3)

 

Branky Velíše:  3x M. Kopecký, F. Soukup, J. Buchal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5048
Den: 97