4. 5. 2017

30.4.2017

19. kolo III. tř. sk. B

Nesperská Lhota - Velíš  4:2 (2:0)

Derby se nám vůbec nepodařilo, celou dobu jsme tahali za kratší konec. V 15. minutě jsme domácím namazali na naší polovině a naší nabídkou nepohrdli - po rychlé akci střílel z malého vápna domácí útočník a bylo to 1:0. Bohužel za pět minut jsme předvedli další nesmyslnost, když jsme pro soupeře zpracovali míč a domácí zopakovali prakticky stejnou akci, bohužel i se stejným koncem - 2:0. Pak jsme několikrát zahrozili i my, ale šance M. Honse a D. Touly zůstaly nevyužity. Druhý poločas začal podobně, domácí byli aktivnější a víc chtěli. V 60. minutě jsme inkasovali po další hrubce třetí branku a vypadalo to s námi už beznadějně. Ale během několika okamžiků se nám podařilo snížit - po standardní situaci a následném zmatku ve vápně domácích se zblízka trefil D. Toula - 3:1. Za dalších deset minut využil zpětné přihrávky M. Spurného P. Mach a technickou střelou přehodil golmana Nesperky - 3:2. Bohužel, naší euforii zchladil za pět minut domácí záložník, který utekl všem a přeloboval našeho brankáře - 4:2. Do konce zápasu se ještě několikrát zablesklo před oběma brankami, ale žádný tým už neskóroval. Domácí si vítězství pohlídali a náš tým neměl síly na nějaký závěrečný tlak.

Rozhodčí: Kromka

Branky Velíše:  60. D. Toula, 70. P. Mach

Sestava: T. Gruber - M. Kocourek (ŽK), R. Jiráček, J. Urban, L. Buchal - P. Jiráček, O. Štika(C)V. Ivanov (ŽK), M. Hons - D. Toula, P. Mach

Střídali:  60. M. Peška (ŽK) za O. Štiku, 65. M. Spurný za P. Jiráčka, 70. J. Kakos za M. Honse