Áčko i přípravka v domácích zápasech zvítězily

19. 4. 2018

15.4.2018

13. kolo IV. tř. sk. B

Velíš - Budenín  1:0 (0:0)

Utkání jsme začali aktivně a brzy jsme si vytvořili šance. Jenže jejich proměňování bylo žalostné. Dvakrát se dostal do gólovky J. Kolář, ale poprvé hlavou netrefil a poté v tutovce pálil z malého vápna jen do tyče. V dobré pozici byl pak i O. Štika, ale hlavičkoval jen nad branku. Hosté se k nějakému vážnějšímu ohrožení naší branky v prvním poločase nedostali. Ale druhý poločas jsme začali velmi vlažně a budenínští našim obráncům dvakrát pláchli a šli prakticky sami na M. Štiku! Ten ale ani zasahovat nemusel, obě zakončení hostujících hráčů skončily mimo branku. Tyto dvě situace náš tým opět probudily a od té doby už jsme v zápase opět tahali za delší konec. Jenže další šance J. Koláře, D. Touly a poté nastřelená tyč O. Štikou (z přímáku) opět v síti neskončily. Gólové rozuzlení zápasu přišlo v 70. minutě, kdy si na přesný pas R. Jiráčka naběhl P. Mach, míč zkrotil na prsou a následným halfvolejem poslal pod břevno - 1:0! Hosté se už na odpověď nezmohli a tak jsme zvítězili tím nejtěsnějším rozdílem.

Rozhodčí: Rathan

Branky Velíše: 70. P. Mach

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček (ŽK), P. Mach, J. Buchal, M. Spurný - D. Koten, O. Štika, M. Matějka, M. Šanda -  J. Kolář

Střídali:   L. Buchal, D. Toula, J. Blažej, P. Jiráček