Áčko i přípravka doma v posledních zápasech sezóny vítězně

18. 6. 2018

16.6.2018

22. kolo IV. tř. sk. B

Velíš - Soběhrdy  B  4:0  (1:0)

Poslední utkání sezóny jsme začali velmi vlažně, první minuty se našim hráčům moc nechtělo a už se asi viděli u sudu piva a kančí kýty... Hosté se tak i proto dostali dvakrát na dostřel naší branky, ale nic vážnějšího z toho nebylo. Pak už jsme přece jen začali trochu hrát fotbal a začali přicházet šance. Jenže jak je naším zvykem, na jednu branku potřebujeme minimálně čtyři tutovky. A tentokrát jich do první naší branky bylo ještě více. Největším smolařem ze všech byl Pepa Kakos, který dvakrát v obrovské příležitosti pálil nad, pak sebral šanci V. Ivanovovi a následně nechtíc zablokoval gólovou střelu O. Štiky. Gólové vysvobození tak přišlo až ve 40. minutě, kdy se střelou k bližší tyči prosadil Veny Ivanov - 1:0. Druhý poločas už byl z naší strany lepší, konečně jsme začali proměňovat šance. I tak jsme jich ale dost spálili. Hosté se k ničemu, co by stálo za řeč nedostali.

Rozhodčí: Berenda

Branky Velíše: 40. V. Ivanov, 60. O. Štika, 65. a 80. M. Matějka

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, M. Kocourek, P. Mach, D. Koten, R. Jiráček - M. Šanda, O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov  -  J. Kakos

Střídali:   P. Jiráček, L. Buchal, J. Kolář, M. Spurný, M. Mach