Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ácko i béčko přivezlo body z venkovních zápasů

8. 6. 2008

7.6.2008

24.kolo III.tř sk. B

Tichonice  - Velíš A  1:2 (1:2)

Konečně body z venku...

Tichonice (stejně jako náš tým) doma ještě neprohráli,dal se tedy očekávat velice těžký zápas.Naše mužstvo ale mělo velice dobrý vstup do utkání - už ve 2.minutě velice nebezpečně hlavičkoval T.Baťka,ale jeho pokus brankář vyrazil na roh.V 10.minutě jsme předvedli rychlou akci ,na jejímž konci byl přesně hlavičkující O.Štika a vedli jsme 0:1!Za tři minuty pronikal do vápna Honza Spurný,byl sražen a pískala se penalta!Sám Honza se k ní postavil,střelu mu brankář vyrazil,ale na dorážku už byl krátký - 0:2!Ve 25.minutě se po rychlém brejku dostal do velké šance T.Baťka,jeho střela z voleje mířila ale nad domácí branku...Domácí dopředu moc nebezpeční nebyli,bohužel jedna z mála jejich útočných akcí skončila brankou - ve 30.minutě prošel tichonický útočník až před osamoceného M.Ježka a snížil na 1:2.Větší rána naše mužstvo ale postihla ještě těsně před poločasem,ve 43.minutě obdržel druhou ,velice přísnou,žlutou kartu Jirka Spurný a hráli jsme o deseti mužích...Druhý poločas jsme ale i v deseti domácím moc nedovolili,velice dobrým týmovým a taktickým výkonem jsme vítězství udrželi a přivezli po dlouhé době tři body z venkovního zápasu.

Rozhodčí: Žarnecki

Branky: 10.O.Štika, 13.Jan Spurný ( z.penalty)

Sestava: M.Ježek - M.Kocourek#, L.Prokop, Jiří Spurný#ČK 43.min. , T.Baťka - F. Vlasák , P.Jiráček,O.Štika, Jan Spurný - M.Řezníček#, P.Mach

Střídání: -

7.6.2008

24.kolo IV.tř sk. B

Miličín B - Velíš B  1:1 (0:1)

Neproměněná penalta = pouze 1 bod...

Utkání se pro naše barvy vyvíjelo celkem dobře,po několika šancích se nakonec ujala střela P.Havla z přímáku ve 30.minutě a vedli jsme 1:0.Nadále jsme byli aktivnější, i druhý poločas jsme si vytvořili pár šancí,ale bohužel žádná brankou neskončila.Domácí nás potrestali v 70.minutě,kdy vyrovnali na 1:1.Rozhodnutí mohlo padnout v 75.minutě,kdy rozhodčí odpískal penaltu za faul na našeho pronikajícího hráče.K té se postavil M.Mach,ale jeho slabou střelu doprostřed branky brankář bez problémů vykryl a zápas tak skončil remízou 1:1.

Rozhodčí: Černý

Branky: 30.min P.Havel

Sestava: M.Vinduška -  J.Řezníček, R.Jiráček,  Josef Buchal, T.Gruber - J.Urban,  J. Bureš, M.Spurný# , L.Buchal  - P.Havel,  M.Mach

Střídání: 65.min. Pe.Brabenec za P.Havla, 75. Pa.Brabenec za M.Macha, 85. A.Urban za T.Grubera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář