Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ácko i béčko přivezlo body z venkovních zápasů

7.6.2008

24.kolo III.tř sk. B

Tichonice  - Velíš A  1:2 (1:2)

Konečně body z venku...

Tichonice (stejně jako náš tým) doma ještě neprohráli,dal se tedy očekávat velice těžký zápas.Naše mužstvo ale mělo velice dobrý vstup do utkání - už ve 2.minutě velice nebezpečně hlavičkoval T.Baťka,ale jeho pokus brankář vyrazil na roh.V 10.minutě jsme předvedli rychlou akci ,na jejímž konci byl přesně hlavičkující O.Štika a vedli jsme 0:1!Za tři minuty pronikal do vápna Honza Spurný,byl sražen a pískala se penalta!Sám Honza se k ní postavil,střelu mu brankář vyrazil,ale na dorážku už byl krátký - 0:2!Ve 25.minutě se po rychlém brejku dostal do velké šance T.Baťka,jeho střela z voleje mířila ale nad domácí branku...Domácí dopředu moc nebezpeční nebyli,bohužel jedna z mála jejich útočných akcí skončila brankou - ve 30.minutě prošel tichonický útočník až před osamoceného M.Ježka a snížil na 1:2.Větší rána naše mužstvo ale postihla ještě těsně před poločasem,ve 43.minutě obdržel druhou ,velice přísnou,žlutou kartu Jirka Spurný a hráli jsme o deseti mužích...Druhý poločas jsme ale i v deseti domácím moc nedovolili,velice dobrým týmovým a taktickým výkonem jsme vítězství udrželi a přivezli po dlouhé době tři body z venkovního zápasu.

Rozhodčí: Žarnecki

Branky: 10.O.Štika, 13.Jan Spurný ( z.penalty)

Sestava: M.Ježek - M.Kocourek#, L.Prokop, Jiří Spurný#ČK 43.min. , T.Baťka - F. Vlasák , P.Jiráček,O.Štika, Jan Spurný - M.Řezníček#, P.Mach

Střídání: -

7.6.2008

24.kolo IV.tř sk. B

Miličín B - Velíš B  1:1 (0:1)

Neproměněná penalta = pouze 1 bod...

Utkání se pro naše barvy vyvíjelo celkem dobře,po několika šancích se nakonec ujala střela P.Havla z přímáku ve 30.minutě a vedli jsme 1:0.Nadále jsme byli aktivnější, i druhý poločas jsme si vytvořili pár šancí,ale bohužel žádná brankou neskončila.Domácí nás potrestali v 70.minutě,kdy vyrovnali na 1:1.Rozhodnutí mohlo padnout v 75.minutě,kdy rozhodčí odpískal penaltu za faul na našeho pronikajícího hráče.K té se postavil M.Mach,ale jeho slabou střelu doprostřed branky brankář bez problémů vykryl a zápas tak skončil remízou 1:1.

Rozhodčí: Černý

Branky: 30.min P.Havel

Sestava: M.Vinduška -  J.Řezníček, R.Jiráček,  Josef Buchal, T.Gruber - J.Urban,  J. Bureš, M.Spurný# , L.Buchal  - P.Havel,  M.Mach

Střídání: 65.min. Pe.Brabenec za P.Havla, 75. Pa.Brabenec za M.Macha, 85. A.Urban za T.Grubera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139