20.11.2011

13.kolo III.tř sk. B

Mezno - Velíš  5:0 (1:0)

Lekce z produktivity ...

První velikou šanci zápasu si vytvořil náš tým, v 10. minutě přehodil golmana domácích P. Mach, ale míč mířil pouze do tyče. Ve 13. minutě se sám před brankářem objevil po přihrávce M. Pešky P. Jiráček, ale tutovku zazdil. Domácí pak v 16. minutě po rohu trestali a vedli 1:0. Vyrovnat mohl ve 20. P. Mach, ale po zbytečné kličce pálil pouze do brankáře. Pak hosté předvedli rychlý brejk, ale jejich útočník pálil z vyložené pozice nad. Ve 26. minutě napálil odražený míč od zdi znovu na branku O. Štika, ale mezenský brankář předvedl perfektní zákrok a konečky prstů vytáhl míč na roh. Ještě před tím se zranil L. Prokop a musel střídat, což citelně ovlivnilo hru našeho mužstva. Hned v úvodu druhého poločasu jsme nepokryli domácího záložníka, který po úniku zprava vracel před branku, kde jeho spoluhráč míč uklidil za záda M. Ježka - 46. minuta 2:0. Od té doby už naše mužstvo začalo prakticky jen bránit a směrem dopředu jsme nic nedokázali vymyslet. V 70. minutě domácí proměnili další rychlou akci v branku a bylo po zápase. Naše mužstvo pak čelilo nájezdům domácích, kteří si zápas už jen užívali a naložili našemu týmu na cestu ještě dvě branky.

Ze začátku zápasu jsme si vypracovali tři tutovky, neproměnili je a hosté nás vzápětí potrestali. Druhý poločas byl v jasné režii domácích, kteří zápas proměnili v exhibici...

Rozhodčí: Mikolášek

Branky Velíše: -

Sestava: M. Ježek - M. Kocourek(ŽK), L. Prokop, Jos. Buchal, M. Spurný - M. Hons, P. Jiráček(ŽK), O. Štika(C), Z. Daniel - P. Mach, M. Peška

Střídání: 25. M. Štika(ŽK) za L. Prokopa (zranění), 75. J. Jirásek za M. Štiku, 85. A. Urban za P. Macha