Áčko doma zvítězilo, žáci v přípravě prohráli

6. 4. 2016

3.4.2016

15. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Miřetice B  3:1 (1:0)

Zápas jsme odstartovali velice dobře - už v 5. minutě dorazil vyraženou střelu J. Vrkoslava za záda brankáře O. Štika a vedli jsme 1:0. Pak ale hra obou celků upadla do podprůměru a diváci si na moc pěkných fotbalových akcí nepřišli. I v herní mizérii jsme ale měli dost příležitostí na vstřelení branek, bohužel velké šance P. Macha a pak dvě tutovky V. Ivanova gól nepřinesly, do kabin jsme tak odcházeli s hubeným jednogólovým náskokem. Druhý poločas začal přesně jako ten první - v 5. minutě se do vápna hostí proháčkoval J. Vrkoslav a vedli jsme 2:0. Ale stejně jako v první části hry, i tentokrát jsme po vstřeleném gólu přestali hrát a jen jsme se přizpůsobili taktice hostí - dlouhé nakopávané balóny na náhodu - a fotbal plakal. A v 75. minutě přišla ojedinělá standardka hostí, gólová hlavička a bylo sníženo na 2:1. V tu chvíli jsme se začali bát o výsledek, hosté vycítili šanci a začali být aktivnější. Jejich snahu ale naštěstí brzy zarazil svým druhým gólem J. Vrkoslav. V samém závěru mohl ještě naší výhru pojistit P. Jiráček, ale ve dvou šancích mu nejprve chyběla přesnost a poté jeden krůček k balónu.