2. 5. 2016

1.5.2016

19. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Vracovice   2:0 (1:0)

Utkání jsme opět začali velmi vlažně, jako bychom byli prvních deset minut ještě v kabině. Pak jsme se konečně probudili a začali přicházet šance. Jenže tak jako celé jaro, i tentokrát jsme jich spoustu zahazovali. Postupně selhávali D. Toula (2x), M. Hons, O. Štika. Posledně jmenovaný ve 30. minutě pěknou střelou orazítkoval břevno a pak už konečně přišla branka - ve 35. minutě se z úhlu prosadil střelou pod víko M. Hons. Do poločasu mohl naše vedení pojistit D. Toula, ale bohužel střílel vedle. Druhý poločas nabídl stejný obraz, jako ten první - útočili jsme a neproměňovali jsme šance. Hosté se dopředu dostávali sporadicky, největší nebezpečí mohly znamenat jejich standardky, ani z nich ale nic nevytěžili. Naše střelecké trápení opět potvrdili D. Toula (zblízka pálil jen do golmana), V. Ivanov střílel 2x těsně vedle, O. Štika z metru netrefil branku... Až v 80. minutě doslova prorval střeleckou smůlu tvrdou střelou J. Buchal - jeho bomba se odrazila od břevna do branky - 2:0.

Rozhodčí: Tinák

Branky Velíše: 35. M. Hons, 80. J. Buchal

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, R. Jiráček, L. Buchal, J. Urban - P. Mach, J. Buchal, O. Štika, M. Hons - D. Toula, M. Spurný

Střídání:50. V. Ivanov za M. Spurného, 85. J. Lupač za D. Toulu