23. 10. 2017

22.10.2017

9. kolo IV. tř. sk. B

Velíš - Přestavlky B  5:1 (1:0)

První poločas jsme hostům prakticky nedali čuchnout. Když v 6. minutě  gólově zakončil naší akci tvrdou střelou J. Kolář, doufali jsme, že do poločasu ještě nějakou trefu přidáme a vzadu udržíme nulu. Druhé přání vyšlo, ale první bohužel ne. Měli jsme k tomu ale několik příležitostí, jenže z různých důvodů se pokusy D. Touly, J. Koláře a M. Matějky do branky nedostaly. Druhý poločas jsme odstartovali bídně. Hosté se v 50. minutě dostali k rohovému kopu a hlavička jejich hráče (první střela na naší branku) byla nekompromisní a přesná 1:1! Inkasovaná branka naším mužstvem trochu zacloumala, brzy už jsme ale zase zabrali a začali přicházet  i šance. A v 60. minutě jsme si vzali vedení zpět - vyraženou střelu vrátil pohotovou hlavičkou na branku J. Kolář a golman hostí na ní nedosáhl - 2:1! Od 70. minuty začal na hřišti řádit D. Toula a třemi brankami v rozmezí patnácti minut pohřbil veškeré naděje Přestavlk na bodový zisk.

Rozhodčí: Mikolášek

Branky Velíše: 6. a 60. J. Kolář, 70., 75. a 85. D. Toula

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček, P. Mach, P. Jiráček - J. Kolář, O. Štika, M. Matějka, D. Koten, M. Šanda -  D. Toula

Střídali:   M. Spurný, J. Kakos, M. Mach