27. 10. 2014

26.10.2014

9. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Radošovice  6:0 (2:0)

Z kraje utkání se hrál vyrovnaný duel, jenže hosté už ve dvacáte minutě přišli o jednoho hráče, který hodně peprně počastoval rozhodčího. Ten ho nemilosrdně poslal zchladit do sprch a před naším týmem byla najednou předlouhá přesilovka... A s jejím využitím jsme začali brzy, ve 30. minutě zkušeně zakončil O. Štika a bylo to 1:0. Za deset minut přidal Bolek druhý gól a do kabin se šlo za stavu 2:0. Druhý poločas už jsme kontrolovali a přidávali další branky, spoustu šancí jsme ještě nevyužili. Hosté M. Štiku v brance za celý zápas neprověřili.

Utkání ovlivnilo vyloučení radošovského hráče, ve druhém poločase hostům v deseti rychle došly síly...

Rozhodčí: Garaja

Branky Velíše:  3x O. Štika, 2x V. Ivanov, D.Toula

Sestava: M. Štika - L. Prokop, L. Kocourek, Jiří Spurný, J. Buchal - L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika(C), R. Jiráček - D. Toula, V. Ivanov

Střídání:  45. P. Mach(ŽK) za L. Buchala, 55. M. Hons za R. Jiráčka, 65. J. Hons za Jana Spurného, 75. M. Spurný za D. Toulu, 75. J. Urban za Jiřího Spurného