Áčko doma vysoko prohrálo, žáci nestačili na prvního

18. 10. 2015

18.10.2015

9. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Zdislavice B  2:6 (0:3)

Utkání našemu týmu vůbec nevyšlo, v zápase se nám nic nedařilo... Před začátkem utkání museli trenéři udělat pár změn v sestavě, kvůli zranění nemohl nastoupit pilíř naší obrany L. Prokop, na jeho místo se postavil brankář M. Štika... Zápas pro nás začal špatně hned zkraje, ve 12. minutě napřáhl hostující útočník a střelou pod břevno otevřel skóre zápasu. Za deset minut přidali hosté další branku, tentokrát z přímáku. Pak jim ještě rozhodčí neuznal regulérní branku (jako jediný viděl osajd...), zdislavické to ale příliš nemrzelo, protože pět minut před pauzou vstřelili po rychlé akci třetí branku. Druhý poločas jsme chtěli se zápasem ještě něco udělat a nenechat kůži lacino, jenže už po třech minutách jsme prohrávali o 4 branky - ukázkového vlastence si vstřelil kapitán O. Štika... Zmar pokračoval i nadále, další "skoro" vlastňák jsme hostům připravili v 60. minutě, malou domů V. Ivanova M. Šimon v brance vůbec nečekal a zdislavický útočník měl hodně lehkou práci - 0:5! V 70. minutě jsme i my zaznamenali čestný úspěch, po akci D. Touly se trefil L. Buchal. Hosté ale potom ještě jenou zatížili naše konto a poslední slovo měl hostující kapitán, který si vstřelil také výstavního vlastence...

Rozhodčí: Černý

Branky Velíše:  70. L. Buchal, 80. vlastní

Sestava: M. Šimon - M. Štika, R. Jiráček, Jos. Buchal, J. Spurný - V. Ivanov, M. Řezníček, O. Štika, P. Mach(ŽK) - D. Toula, M. Mach

Střídání: 45. Jan Spurný za M. Řezníčka, 65. L. Buchal za M. Macha, 80. J. Urban za D. Toulu

18.10.2015

10. kolo OS mladších žáků

Velíš - Netvořice  0:2 (0:1)

Žáci se utkali s lídrem soutěže, čekal je tedy velice těžký soupeř. Hosté od začátku dokazovali, že jsou právem na čele tabulky. I přes jejich převahu si i náš tým dokázal vytvořit šance, bohužel jsme je neproměnili. To hosté měli šancí více (především ve druhém poločase, kdy naše družstvo už trochu ztrácelo dech...), ovšem naše akcie držel dlouho nad vodou výborně chytající Filip Vaňourek.