Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko doma vyhrálo, žáci vysoko prohráli

 

1.9.2013

2. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Trhový Štěpánov B  2:1 (1:1) 

Utpěné vítězství ...

 

Zápas byl z naší strany plný nepřesností, hosté byli lepší na balónu. Obě mužstva si moc šancí nevypracovávala. Několik našich pološancí zůstalo nevyužito (spíše nedotaženo), hosté zase často uvízli v naší ofsajdové pasti. Pak přišel zlomový okamžik utkání, ve 33. minutě byl za oplácení vyloučen štěpánovský obránce a přesilovka byla na světě. Jenže našemu týmu jako by to ještě více svázalo nohy a hosté se ve 38. dostali překvapivě, ale zaslouženě do vedení - po naší zbytečné ztrátě jsme nedokázali zachytit jejich rychlou akci a bylo to 0:1! Naštěstí jsme brzy odpověděli, ve 43. minutě dorazil O. Štika vyraženou střelu J. Spurného a bylo vyrovnáno. Druhý poločas se hosté soustředili především na bránění remízy a našemu týmu dělalo problém vymyslet nějakou nebezpečnou akci. Když už jsme si šanci vytvořili, pálili jsme buď slabě nebo mimo (2x P. Mach). A hosté nás mohli potrestat, závěru se dostali do nebezpečného brejku, ale M. Štika v brance nás podržel. Za několik okamžiků se potvrdila stará fotbalová pravda a L. Prokop střelou pod břevno rozhodl o třech bodech pro naše mužstvo ...

Fotbal nevalné úrovně a jalová hra našeho týmu. Nakonec jsme dokázali urvat tři body, ale rozhodně lze toto vítězství nazvat utrpěným...

 

Rozhodčí: Frydrychovský

Branky Velíše: 43. O. Štika, 80. L. Prokop

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, L. Prokop, J. Urban, J. Buchal(ŽK) - R. Jiráček(ŽK), Jan Spurný, O. Štika, L. Buchal - D. Toula, P. Mach

Střídání: 60. P. Jiráček(ŽK) za L. Buchala, 70. M. Hons za J. Urbana, 75. T. Gruber za D. Toulu

  

 

 

1. kolo OS ml. žáků 5+1 sk. B

Velíš - Tichonice  3:12 

 

 Branky Velíše: 2x David Koten, M. Peška

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 227