Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko doma v poklidu zvítězilo, přípravka prohrála

29.4.2018

15. kolo IV. tř. sk. B

Velíš - SK Přestavlky  4:1 (4:0)  

 

Naše mužstvo mělo raketový nástup do utkání, už ve 2. minutě zužitkoval přetažený centr do vápna V. Ivanov a prudkou střelou otevřel skóre utkání - 1:0! Za několik minut mohl naše vedení zvýšit M. Matějka, v dobré příležitosti ale minul. V 10. minutě po souboji ve vápně upadl P. Jiráček a M. Matějka mohl zvýšit naše vedení z penalty! Bohužel brankář trefil směr střely a penaltu chytil! V 15. minutě měl na noze branku O. Štika, ale zblízka netrefil. Vzápětí po něm se ke střele dostal M. Šanda, byl ale také nepřesný. Zvýšení na 2:0 přišlo za pár okamžiků, M. Matějka přiťukl ve vápně M. Kocourkovi a ten placírkou poslal míč do sítě. Ve 25. minutě navíc M. Kocourek napřáhl z dvaceti metrů a krásnou střelou pod víko nedal golmanovi šanci - 3:0! Festival našich šancí pokračoval i nadále, velké příležitosti si vytvořili postupně O. Štika, M. Matějka i P. Jiráček - nikdo z nich ale nebyl úspěšný. Až ve 35. minutě se uvolnil V. Ivanov a po dravém průniku upravil už na 4:0! Hosté se v prvním poločase nedostali k vážnějšímu ohrožení naší branky, M. Štika byl bez práce. Druhý poločas jsme ovšem už nepokračovali v dobrém výkonu, naší hře už chyběla lehkost a především přesnost. Navíc v 50. minutě pískl  rozhodčí proti našemu týmu hodně přísnou penaltu, kterou hostující záložník s přehledem proměnil - 4:1. I když naše hra už nebyla tak kvalitní jako v prvním poločase, nějaké šance jsme si připravili. Jenže J. Kolář a po něm i D. Toula je neproměnili. Pátou branku měl pak na noze O. Štika, jeho krásnou střelu z voleje ale zastavilo břevno. Ke konci zápasu už se fotbal moc nehrál, utkání bylo rozkouskováno do soubojů, ve kterých hosté přitvrdili více než bylo zdrávo. Z toho také vyplynula červená karta pro jejich hráče v úplném závěru.

 

Rozhodčí: Černý

Branky Velíše: 2. V. Ivanov, 20. a 25. M. Kocourek, 35. V. Ivanov

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček, P. Mach, J. Buchal, D. Koten - M. Šanda, O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov  -  P. Jiráček

Střídali:   L. Buchal, D. Toula, J. Kolář, M. Spurný (ŽK), J. Blažej, J. Kakos

 

 

 

 

 8.5.2018

15. kolo OP starší přípravky sk. B

Velíš / Jankov - Teplýšovice  2:13 (1:6)  

 

Branky:  M. Kopecký, L. Brabencová

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 12
Celkem: 495285
Měsíc: 13405
Den: 467