Áčko doma utrpělo výhru, přípravka venku prohrála

28. 4. 2015

26.4.2015

14. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Kladruby  1:0 (0:0)

Naše mužstvo předvádělo první poločas neuvěřitelnou bídu a nekoukatelný fotbal. Hosté nehráli také nic moc, přesto byli jednoduše lepší a kdyby byli v koncovce přesnější a nás nepodržel M. Štika, mohli jsme po prvním poločase prohrávat o tři branky... Do druhého poločasu jsme vlétli dobře a hned si připravili několik příležitostí a v 65. minutě už jsme se radovali - po závaru před brankou se ve vápně nejlépe zorientoval M. Hons a propálil vše před sebou 1:0. I poté jsme byli aktivnější a měli ještě několik příležitostí, ale žádnou jsme již nevyužili.

Hodně špatný výkon (především v prvním poločase) nám zázračně stačil na vítězství.

Rozhodčí: Maršíček

Branky Velíše:  M. Hons

Sestava: M. Štika (C) - L. Kocourek, R. Jiráček, J. Hons, Jiří Spurný - L. Smítka, J. Buchal, O. Štika, M. Hons - D. Toula, M. Mach

Střídání:  35. L. Buchal za L. Smítku, 45. P. Mach za M. Macha, 70. M. Spurný za M. Honse, 80. M. Peška za P. Macha