Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko doma s Pravonínem nemělo šanci

20. 11. 2012

  

17.11.2012

13. kolo III.tř sk. B

Velíš - Pravonín 0:6 (0:3)

Favorita jsme nepotrápili ...

 

Proti vedoucímu mužstvu tabulky jsme od začátku tahali za kratší konec a už v 10. minutě jsme po naší chybě hosty jednoduše pustili do vedení. Za deset minut přidali hosté druhou branku a vzápětí neproměnil dobrou příležitost O. Štika. Ve 30. minutě Pravonín udeřil potřetí a bylo vlastně po zápase. Z kraje druhého poločasu jsme se ještě pokoušeli o zázrak, ale z naší aktivity vyplynulo i několik chyb, které bohužel vedly ke čtvrtému gólu. Ten definitivně pohřbil naše naděje a zápas už se poté jen dohrával, i tak Pravonín ještě přidal dvě branky a další vysoká prohra byla na světě.  

 Hosté hráli rychlý, kombinační fotbal, na který naše mužstvo nenašlo recept. Nám chyběla přesnost, vůle, bojovnost, a i proto jsme neměli sebemenší nárok...

 

Rozhodčí: Cacák

Branky Velíše: -

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach, J. Buchal - L. Buchal, J. Kolář, O. Štika(C)(ŽK), R. Jiráček - M. Spurný, J. Kováč

Střídání: 75. D. Zdobinský za M. Spurného

Velíšský hráč zápasu dle diváků: R. Jiráček

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář