Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko doma remizovalo, béčko venku vysoko prohrálo

23.8.2009

1.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Bílkovice  1:1 (0:1)

Ztratili jsme dva body ...

V prvním kole nové sezóny jsme narazili na sestoupivší Bílkovice, tedy potencionálního favorita na návrat zpět do okresního přeboru. Hosté ale příliš neoslnili, naše mužstvo bylo od začátku lepší a po několika propagačních pokusech z dálky jsme mohli jít v 15. minutě do vedení. Pěkná akce po spolupráci našich útočících hráčů ale skončila špatným zakončením - P. Jiráček v obrovské šanci z malého vápna střílel vedle... Naše mužstvo bylo i nadále lepší a hosty prakticky k ničemu nepustilo. FotogalerieAž ale přišla 25. minuta a náhodně odražený míč, který uklidil bílkovický útočník  hlavou přesně do šibenice - 0:1! Vyrovnání měl ve 35.minutě na noze P. Mach - střelu L.Prokopa z přímáku hostující golman neudržel a náš útočník zblízka dorážel, bohužel míč ještě dokázal tečovat obránce nad branku. Druhý poločas byl náš tým i nadále aktivní a vytvořil si několik gólových šancí. Nejprve se pěkně probil T.Baťka až před golmana, ten ho ale vychytal. Pak zahrozil L. Prokop z přímého kopu, míč šel těsně vedle. Pravidlo o mrtvém ofsajdu mohl gólově využít P. Mach, ale svůj samostatný nájezd nezvládl, brankář jeho střelu vytáhl. Dvě dobré příležitosti měl i dobře hrající J. Zmrhal, bohužel jeho střely byly nepřesné... A jelikož jsme zahazovali jednu šanci za druhou, mohli nás hosté (kteří hráli od 70. minuty bez vyloučeného hráče) z ojedinělé akce potrestat - jenže M. Ježek byl proti a náš tým podržel. Minimálně bod si náš tým prostě zasloužil a v 85. minutě nám ho po závaru ve vápně hostí vystřelil zblízka M. Kocourek - 1:1! Dalo by se říci, díkybohu za bod, ale skutečnost je taková, že náš tým měl na body tři. To bychom ale museli proměňovat šance...

Rozhodčí: Mikolášek

Branky:   85. M.Kocourek

Sestava: M.Ježek - Jiří Buchal, L. Prokop, J. Kolář, J.Řezníček -  Jan Spurný, P. Jiráček #, M. Kocourek, J. Zmrhal - T. Baťka, P. Mach

Střídání:  45. O.Štika za J. Buchala, 80. J. Bureš za P. Macha

Hráč zápasu (dle diváků):  J. Zmrhal

 

 

23.8.2009

1.kolo IV.tř sk. B

Sedlec-Prčice B - Velíš B  5:0 (1:0) 

Bez nároku na úspěch ...

Domácí byli lepším týmem po celý zápas. Naše "slátané" mužstvo domácí přehrávali hlavně v rychlosti a kombinaci. M. Štika v brance musel čelit čtyřem penaltám (všechny byly odpískány správně), z toho tu poslední v 81. minutě chytil - to už ale byl stav 5:0... Pár našich šancí zůstalo nevyužito (M.Mach) a tak domácí mohli slavit vysoké vítězství.

Rozhodčí: Novák

Branky:  -

Sestava: M. Štika  -  R.Jiráček#, T. Gruber,J. Urban, Jiří Spurný# - P. Šimánek, M. Spurný, M. Peška, M. Hons - J. Hons, M. Mach

Střídání: -

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 10
Celkem: 356564
Měsíc: 5435
Den: 233