Áčko doma prohrálo s Postupicemi B, žáci porazili prvního

10. 6. 2014

8.6.2014

21. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Postupice B  0:1 (0:1)

Utkání se hrálo v úmorném vedru a na hře obou celků to bylo znát. Prvních patnáct minut bylo naše mužstvo aktivnější, ale postupem času se více do hry dostávali postupičtí. Našemu týmu vázla kombinace a scházel pohyb. A soupeř se začal dostávat do šancí. V první velké se ocitl hostující útočník, ale z gólové pozice trefil břevno! Jenže ve 30. minutě už hosté udeřili. Po zbytečném faulu rozehráli Postupice standardku a šourák po zemi zaskočil M. Štiku, kterému vypadl míč a dorážející hráč neměl problém z metru doklepnout do sítě - 0:1. Za pět minut mohli hosté zvýšit, ale míč se od našeho golmana odrazil opět do břevna! Nám se bohužel za první poločas nepodařilo ani jednou ohrozit branku... Druhý poločas bylo naše mužstvo o chlup lepší (rozhodně hrálo lépe než v prvním poločase), ale stále tomu chyběly šance. Pár standardek si postupický brankář v klidu pohlídal, tu nejnebezpečnější zvládl vleže vyrazit na roh. Vyrovnání měl na noze v 85. minutě J. Buchal, ale zblízka střílel pouze o brankáře. Hosté ve druhé půli na naší branku nevystřelili a utkání tak skončilo jednogólovou prohrou našeho mužstva.

Zápas se našemu mužstvu nepovedl, minimum šancí a bídná kombinace - zasloužená prohra ...

Rozhodčí: Hruška

Branky Velíše:  -

Sestava: M. Štika(C) - L. Prokop, R. Jiráček, J. Buchal, Jiří Spurný - M. Hons, Jan Spurný(ŽK), O. Štika, L. Buchal - P. Mach, D. Toula

Střídání:  45. P. Jiráček za Jana Spurného, 65. J. Urban za Jirku Spurného, 70. V. Ivanov za D. Toulu, 75. M. Spurný za L. Buchala