Áčko doma prohrálo derby, přípravka zvítězila

10. 9. 2017

10.9.2017

3. kolo IV. tř. sk. B

Velíš - Louňovice  2:3 (1:1)

Derby jsme bohužel nezvládli, selhali jsme v proměňování šancí. Velkou příležitost neproměnil v 10. minutě P. Mach, kdy z malého vápna pálil nad branku. Ve 20. minutě hosty oslabil M. Dub, který viděl za protesty červenou kartu. Ihned potom mohl opět vstřelit branku P. Mach, ale v další tutovce pálil jen vedle... Ve 30. minutě jsme namazali nepřesnou přihrávkou hostům do brejku a po samostatném nájezdu vstřelili louňovičtí gól - 0:1! Ve 35. minutě měl další příležitost P. Mach, ale jeho střelu z úhlu golman vyrazil na roh. Ve 42. minutě jsme po faulu kopali přímák, ke kterému se postavil M. Matějka a trefil se báječně - 1:1. Druhý poločas jsme začali špatně - v 50. minutě hasil naší chybu záchrannou brzdou R. Jiráček a byl bohužel po druhé žluté kartě vyloučen. Navíc hosté dostali výhodu přímého kopu a využili naší hodně chatrnou zeď, kterou hostující záložník propálil - 1:2! Za deset minut se Louňovice dostali do brejku a opět potrestali naší nedůslednost - 1:3! Pak jsme hosty zatlačili a v 70. minutě dokázal snížit hlavou M. Matějka. Do konce zápasu jsme hosty mačkali, ale nedokázali jsme využít žádnou příležitost (J. Kolář, V. Ivanov...), hosté pro změnu hodně zlobili z nebezpečných protiútoků.

Rozhodčí: Staško

Branky Velíše:  42. a 70. M. Matějka

Sestava: M. Štika - M. Kocourek(C), R. Jiráček (50. ČK), J. Kolář, J. Buchal - D. Koten (ŽK), O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov  - J. Kakos, P. Mach

Střídali:   M. Mach, M. Šanda