Áčko doma prohrálo, přípravka venku také padla

6. 9. 2016

4.9.2016

2. kolo III. tř. sk. B

Velíš - Tichonice  1:3 (0:1)

Do prvního domácího utkání jsme nastoupili opět v pozměněné sestavě, zraněné pilíře naší obrany M. Kocourka a R. Jiráčka tentokrát zastoupili matadoři L. Prokop a J. Lupač... Samotný úvod zápasu byl opatrný, do prvního náznaku šance se dostal náš tým, ale P. Jiráčkovi scházely dva kroky k přihrávce M. Honse. V 10. minutě přišlo první varování od soupeře, tichonický útočník ale z dobré pozice pálil vedle. V 15. minutě už ale bohužel hosté udeřili - nezareagovali jsme na přihrávku za obranu a tichonický útočník prostřelil T. Grubera - 0:1. Pak jsme měli několikrát příležitost ze standardních příležitostí, ale ani dva přímáky a vzápětí dva rohy žádnou větší příležitost nepřinesly. Vyrovnání měl na hlavě ve 35. minutě M. Hons, ale tutovku po centru O. Štiky poslal zblízka jen do golmana Tichonic. Druhý poločas bohužel začal pro náš tým velmi špatně. Ve 48. minutě hosté zahráli rohový kop, míč ve skrumáži umě usměrnil překvapivě patičkou tichonický hráč přesně k tyči a všichni naši hráči už jen smutně sledovali jak se balón třepotá v síti - 0:2. Od té doby náš tým začal působit velmi bezradně, nedokázal se dostat se do hry a hosté si hráli v pohodě to, co potřebovali. Navíc v 58. minutě hosté udeřili znovu a s naším mužstvem to vypadalo velmi zle. Pak si T. Gruber v brance po další šanci hostů musel připadat jak na biliáru - míč se po střele tichonického forvarda odrazil nejprve od jedné a po cestě po brankové čáře i od druhé tyče... Druhý poločas se náš tým skutečně k ničemu nedostal, alespoň čestný úspěch zařídil po přímáku O. Štiky Veny Ivanov, který v úplném závěru zápasu zblízka dorazil míč za záda hostujícího brankáře.

Rozhodčí: T. Babický

Branky Velíše:  90. V. Ivanov

Sestava: T. Gruber - L. Prokop, J. Lupač, Jiří Spurný (ŽK), P. Mach - M. Hons, O. Štika (C), J. Buchal, L. Buchal - T. Langr, P. Jiráček

Střídali:  25. V. Ivanov (ŽK) za P. Jiráčka, 45. J. Urban za J. Spurného, 55. M. Spurný za T. Langra, 70. J. Špejtek za P. Macha, 85. M. Šimon za L. Buchala