Áčko doma prohrálo, přípravka si venku zastřílela

7. 10. 2014

5.10.2014

6. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Postupice B  2:4 (1:2)

Áčko nestačilo doma na Postupice B. Hosté začali lépe, jejich první šance ještě nebyla pro náš tým gólově nebezpečná, ale za několik minut už hosté udeřili - po podcenění souboje na půlce a neshody v našich zadních řadách se dostali do laciného vedení - 0:1! Náš tým ale dokázal brzo odpovědět - po standardce a nepovedeném odkopu postupického obránce se míč dostal k volnému P. Machovi, který střelou z malého vápna vyrovnal na 1:1. Pak jsme se dostali víc na míč, ale nebylo nám to nic platné. Hosté předvedli rychlou akci, kterou jsme znovu nedokázali zastavit a opět šli do vedení ... Druhý poločas naší snahu zabrzdil relativně brzký gól, střídající hráč postupického áčka Chudlářský prostřelil M. Štiku a ten neměl úplně čisté svědomí - 1:3! Po inkasované brance jsme se opět dostali do hry, míč jsme měli více pod kontrolou, ale stále nepřicházelo to hlavní - šance. Po závaru ve vápně hostí jsme se ale přeci jen dočkali - O. Štika z úhlu snížil na 2:3! V tu chvíli jsme zmobilizovali síly a hosty přimáčkli, bohužel se jednalo pouze o platonický tlak. Jak zužitkovat příležitost nám ukázal opět postupický Chudlářský, nepovedená rozehrávka M. Štiky skončila u tohoto střelce a ten se nemýlil - 2:4. Do konce zápasu se náš tým sice snažil, ale hosté nás pustili jen do několika pološancí a vítězství si pohlídali.

Hosté nás vyučili z produktivity a připravili nás o všechny body. Předvedli jsme asi nejlepší výkon podzimu, ale na pohyblivější a připravené Postupice to bohužel nestačilo ...

Rozhodčí: Bačinský

Branky Velíše:  P. Mach, O. Štika

Sestava: M. Štika (C) - L. Prokop, R. Jiráček, Jiří Spurný, J. Buchal - V. Ivanov, Jan Spurný, O. Štika, J. Hons - D. Toula, P. Mach

Střídání:  45. L. Buchal za J. Honse, 70. M. Mach za D. Toulu