Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko doma prohrálo, přípravka doma zvítězila

25. 4. 2017

 

23.4.2017

18. kolo III. tř. sk. B

Velíš - Bílkovice  0:2 (0:1)  

 

Hosté od začátku dokazovali, že jsou právem na špici tabulky. Od začátku byli hodně aktivní a i s přispěním silného větru se jim dařilo tlačit na naší obranu. Měli hodně standardek, které byli hodně nebezpečné díky jejich výškové převaze. Náš tým se osmělil vepředu pouze několikrát, ovšem střely zdálky neznamenaly pro bílkovického brankáře větší problém. Ve 30. minutě se hosté dočkali vstřelení branky, dlouhý nákop z obrany přeletěl všechny naše hráče, mladý a dravý záložník v rohu vápna nezazmatkoval a po zpětné kličce vystřelil přesně - 0:1. Druhý poločas chtělo naše mužstvo využít pomoci větru a dostávat se jednodušeji k hostující brance. Opticky jsme byli více na míči, ovšem bez nějakého výraznějšího efektu - nevytvořili jsme si žádnou vážnější šanci. Hosté se dostávali do protiútoků a jeden z nich skončil v závěru zápasu faulem našeho brankáře a následnou penaltou. Hosté proměnili a odvezli si z našeho hřiště všechny tři body.              

 

Rozhodčí: Brabenec

Branky Velíše:  - 

Sestava: T. Gruber - M. Kocourek, R. Jiráček (ŽK), J. Urban, L. Buchal - P. Mach, O. Štika(C)V. Ivanov, M. Hons (ŽK) - D. Toula, M. Peška (ŽK)

Střídali:  70. J. Kakos za M. Pešku, 80. M. Štika za T. Grubera

 

 

 

23.4.2016

15. kolo OS st. přípravky

Jankov / Velíš - Postupice   5:4 (3:1)

 

Branky Velíše:  4x J. Buchal, M. Kopecký

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář