Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko doma opět stoprocentní

13.10.

9.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Popovice  3:0 (3:0)

 Za dvacet minut bylo hotovo ...

Domácí bodová suverenita naše týmu nebyla narušena ani v zápase s Popovicemi.Naše mužstvo v prvním poločase jasně dominovalo,obrana působila jistě,záložníci rozdávali přesné balóny a útočníci byli nebezpeční.První šanci našeho týmu zmařil v 10.minutě popovický obránce,který skluzem v posledním okamžiku zblokoval střelu P.Macha.Ve 20.minutě zahráli hosté nedovoleně rukou asi metr před velkým vápnem a k míči se postavil Franta Vlasák.Svojí levačkou zakroutil míč přes zeď a hostující brankář neměl šanci - 1:0!Ve 25.minutě si naši útočníci vyměnili několikrát balón a P.Červeňák pálil nebezpečně,ale pouze do boční sítě.Podobnou souhru předvedl náš útok o pět minut později,kdy P.Červeňák nabil na malé vápno P.Machovi a ten přesnou střelou k tyči poslal naše mužstvo do dvoubrankového vedení.Pak se také ukázali hosté,nejprve pálil jejich útočník z dobré pozice vedle,za několik okamžiků si spolehlivě pokryl branku velmi jistý M.Štika.Třetí hřebíček do rakve si hosté zatloukli sami - ve 40.minutě dostal ideální pas za obranu P.Mach, pokoušel se přehodit brankáře,ten s námahou vyrazil míč před sebe,kde ho P.Červeňákem atakovaný obránce chtěl odpálit.Míč se mu ale svezl po holeni a krásným obloučkem zapadl do branky... 3:0!Druhý poločas už naše mužstvo nebylo tak aktivní,hosty to ale k lepšímu výkonu nevyburcovalo.Jejich jedinou větší šanci ve druhém poločase s přehledem zlikvidoval M.Štika.V 65.minutě mohl zvýšit naše vedení M.Janáček,ale z malého vápna dělovkou málem přepůlil břevno.V 72. hlavičkoval zblízka M.Řezníček,ale jen do brankařovi náruče.Poslední větší šanci zápasu měl na noze střídající P.Jiráček,jeho průnik do vápna ale zakončil střelou těsně vedle pravé tyče popovické branky. 

Rozhodčí: Novák

Branky: 20. F.Vlasák, 30.P.Mach, 40.vlastní

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný, Jan Spurný - M.Řezníček, M.Janáček , O.Štika, F.Vlasák - P.Červeňák, P.Mach#

Střídání: 70.min. P.Jiráček za P.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 1
Celkem: 357573
Měsíc: 5904
Den: 186